2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
میشه عکس بی بی تو دوباره بفرستی حال دلمون خوب بشه؟؟؟

بروی چشم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شالله به امید حق که بارداری و‌میای باخبرای خوش همین الان بشین متوسل شو‌به پنج‌تن حدیث‌کسا رابخون

ممنون عزیزدلم.برای سونوی ان تی میرم خداخودش توهمه حالات کمک هممون کنه

ممنون مهربونم.چشم حتمابه بادهمتون هستم توکل برخدا.ان شاءالله چندهفته دیگه منتظرساعت سونوی شماوخبرخوب ...

ای خدا وایییییی

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2728

سلام دوستان,من ۳۱ خرداد پری شدم و بعدش اقدام داشتم,سیکلم حدودا ۲۵ روزس,روز پری بی بی گذاشتم منفی بود و فقط دوروز چنتا لک قهوه ای خیلی کم دیدم و دیگه تموم و تا الان هم ۲,۳ تا بی بی دیگه گذاشتم و همه منفی و از پری هم خبری نیست,چکار کنم?

البته ناگفته نماند من دی ماه پارسال ۲ ماهه سقط کردم,البته یک ماه بود که دیگه رشد نداشت و من تازه تو ۳ ماهگی متوجه شدم و با کورتاژ سقط شد

تا خدا هست,دنیا از آن من است
آره گلم ظهر ی زدم در جا هاله انداخت و درد سینه و نفخ و درد پری و درد پهلو و ترشح کم و ... دلخوشم ...

مبارک خانمی آن شا... جنسیتشم اونی بشه که میخوای

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
آره مطمئن باش.سوال داشتم چند ماه اقدام کردی؟ چند سیکل تخمک گذاریت بود؟

من الان سه سالو چتد ماهه واسه بچه ی دوم اقدام دارم.اینماه سر خود از سوم پری هر شب دوتا لتروزول و دوتا کلومیفن خوردم .ولی نتونستم برم سونو ولی یه شب در میون اقدام داشتم

2738
مبارک خانمی آن شا... جنسیتشم اونی بشه که میخوای

دعام کن واقعی باشه دیگه چشم انتظار نمونم

خداروشکر نرگس جان انشالله سلامت بغلش کنی، ای بابااااا فقط نی نی من بیحیا بود     تو سونوی ...

ممنون لیانای عزیز.همچنین شمااا😍😍ای جااانم به پسر بی حیامون😅😅چیکارش داری پسرمونو بزار راحت باشه😀😀😍😍

😍😍😍 ان شاءالله که بقیه دوستانم بی بی چکای خوشگلشونوبفرستنوخوشحالمون کنن

ان شاءالله

من الان سه سالو چتد ماهه واسه بچه ی دوم اقدام دارم.اینماه سر خود از سوم پری هر شب دوتا لتروزول و دوت ...

عجب کاری کردی دختر؟سرخود قرص هرمونی خوردی.

دل شیر داری شیر زن!

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.