2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013700 بازدید | 355184 پست
الان پریودی بعدیت اقدام دارین؟

آره عزیزم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
دریا جون آزمایش cbc و پروباکتین و تیروئید و ادرار آزمایشات روتین قبل از بارداری برای همسرم هم اسپرمو ...

آهان ممنون .....عزیز دلم الهی به حق صاحب زمان که اقدامات بی نتیجه نمونه خانمی

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نسرین جانم به امید خدا که بارداری عزیزم...اصلا استرس نداشته باش ماهم دعات میکنیم

توکل بر خدا

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2731
انشالله ک پری نیادوهممونوخوشحال کنی🙏🙏🙏🙏🙏

ان شاءالله

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

بچه ها شما تو بارداریتون رانندگی کردین تا حالا....ازهفته ی چند دیگه پشت فرمون نمیشینین

انشالله ک تواولین اقدامت پسرت تودلت بشینه

باخودت عزیزم به امید خدا

فدات شم نسرین جون  والا حال و روزم تعریفی نداره  همچنان سرم‌میزنن و دیگه رگی پیدا نمیشه& ...

بمیرم برات چقدر سختی کشیدی تو. ان شاءالله به حق خط خط قرآن پاداش این همه غم و غصه ات با بغل کردن گل پسرت ببینی .من مطمنم همه چیز تموم میشه و روزی میرسه که همه ی اینا رو فراموش میکنی.توکل کردی به خدت تنها امیدمون خودشه مطمن باش ناامید نمیشی

2740
بمیرم برات چقدر سختی کشیدی تو. ان شاءالله به حق خط خط قرآن پاداش این همه غم و غصه ات با بغل کردن گل ...

نرگس جون واقعن سخته وقتی رگی پیدانمیکنی من خودم موقع جراحی کمرم خیلی اذیت شدم سرهمین رگا جوری بودک تایه رگ پیدامیکردن سریع آنژیوکت3راه بهم نصب میکردن بعدیه ساعتم ازحجم زیاددارورگاپاره میشد.انشالله ک هرچه زودترخوب بشه و زودی این مدت بگذره و توراهیشوبسلامت بغلش بگیره

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
ممنون عزیزم خداروشکراومدم خونه مادرم خیلی بهترم قرصم مصرف نمیکنم

خداروشکر....پ تامیتونی پسریمونوتپل مپلش کن و بهش برس

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
نرگس جون واقعن سخته وقتی رگی پیدانمیکنی من خودم موقع جراحی کمرم خیلی اذیت شدم سرهمین رگا جوری بودک ت ...

الهی امین.من نسرینم نرگس جون مامان حنانه است

نرگس جون واقعن سخته وقتی رگی پیدانمیکنی من خودم موقع جراحی کمرم خیلی اذیت شدم سرهمین رگا جوری بودک ت ...

شما هم خیلی سختی کشیدی ان شاءالله این ماه چشمت با بیبی چک مثبت روشن بشه و گل پسرت بیاد تو دلت

2706