2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010546 بازدید | 355183 پست
ان شاءالله خیلی زود به آرزوت میرسی

نسرین جانم به امید خدا که بارداری عزیزم...اصلا استرس نداشته باش ماهم دعات میکنیم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
عزیزم شما تحت نظر مختاریان واسه پسر هستین ؟؟؟واسه خودتون چی تجویز کردن ؟؟نظرشون درباره اقدام چیه ؟

آره عزیزم واسه خودم فقط فولیک اسید داد هنوز از اقدام چیزی نگفته فقط گفته سه ماه باید رژیم داشته باشی و یه سری آزمایش خون برام نوشت که ازش راضی بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها خرنوب و چجوری مصرف کنم؟؟دم کردش بهتره یا اسیاب شدش؟؟؟

اگه بخام پودر کنم چجوری پودر کنم کلشو پودر کنم یا هسته هاشو ؟؟؟

لطفا هرکی میدونه راهنمایی کنه

و ی چیز دیگه شربت خرنوب کسی مصرف کرده؟؟

مهربوون جانم میشه لطف کنی بگی دکتر مختاریان رژیم غذای شوهرتو چیا گفته....یعنی گفته چیا بخوره شوهرت م ...

دریا جونم گفته گوشت زیاد بخوره ماهی و میگو نوشابه میوه های قرمز نخوره و برنج روزی یه پرس کلا رژیمش سخت نیست

2720
دقیق نمیدونم یه عده میگن کمی بومیدن بعدمیریزن توعسل وروزی یه قاشق همسرت بخوره بازم برای مصرفش تونت س ...

والاازونجاک خریدیم گفت بریزتوعسل بده بخوره ازبودادن چیزی نگف ....مرسی بازم سرچ میکنم.....یه دنیاممندن مریم جون❤❤❤

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
من در حال چای دارچین خوردن با خرما...بچه هام طبق معمول دارن بازی میکنن...باباشونم رفته روتخت تو اتاق ...

خیلیم عااالی...نوش جووونت ..منم همین الان آویشن دم کردم خوردم ..دیشب خرنوب خریدیم براش دم کردم سردششده نصفشودیشب خوردنصفشوناشتا....فقط دریا جان مغزشوبایددم کنم براش یاکامل بندازم.....عطاری گف دوسه تا روخردکنم بعددم کنم

2714
خیلی دعام کن. امروز یکی دوبار بد جوری تخمدانام تیر میکشید میترسم پری بیاد

انشالله ک پری نیادوهممونوخوشحال کنی🙏🙏🙏🙏🙏

@red92    اعظم جان عزیزم ان شاءالله گل پسرتو به سلامت بغل میگیری .فقط مارو از خودت بیخبر ...

فدات شم نسرین جون 

والا حال و روزم تعریفی نداره 

همچنان سرم‌میزنن و دیگه رگی پیدا نمیشه 

زیر دلم تازگیا زیاد تیر میکشه 

سرگیجه و بیحالی هم که دائما دارم فقط امیدوارم آخر اینهمه سختی و عذاب خوب باشه 

محتاج دعام شدیدا 

ان شاءالله این ماه گل پسرت توی دلت نشسته و خوشحالمون میکنی 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
دریا جونم گفته گوشت زیاد بخوره ماهی و میگو نوشابه میوه های قرمز نخوره و برنج روزی یه پرس کلا رژیمش س ...

ممنون خانم گلم آره رژیم دکتر مختاریان میگن رژیمش واقعا عالیه اصلا مثل بقیه نیست که بگه هیچی نخورین از گرسنگی بمیرین...‌به امید خدا که نتیجه میبینی عزیزم....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2706