2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013965 بازدید | 355184 پست
سلام ماهور جونم خوبی عزیزم     خیلی وقته نمیای تاپیک , چه خبر از خودت

نه عشقم هم حالم خوب نیست هم میام ذهنم درگیر جنسیت میشه استرس میگیرم کمتر میام ...خسته شدمممممم ک نگو ..کاش خدا بهم یه تقلب میرسوند ک اخرش قسمت من چی میشه ....قرصای این سریم بشدت ضعیف و بی حالم کرده ..برام دعا کم عشقم یادت نره منو 😢

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
نه فعلا گلي جون چند روز ديگه پريود ميشم بعد ميرم واسه انتقال  كارت جنين روهم گرفتم ١٢ تا جنين ...

اي جانم عزيزم انشالله که به سلامتي انتقال ميدي و نتيجه ميگيري

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه فعلا گلي جون چند روز ديگه پريود ميشم بعد ميرم واسه انتقال  كارت جنين روهم گرفتم ١٢ تا جنين ...

لیانا جون عزیزم انشاا... که بری و انتقال خوب و راحتی داشته باشی . 

روزی که میری انتقال قبلش کامپوت آناناس بگیر و نشاسته رو حل کن تو آب کامپوت و بخور و بعد برو انتقال . من این کارو کردم قبل انتقالم , خیلی خوبه . هر روز هم نشاسته تو آب سرد حل کن و بخور . انشاا... جواب بگیری . 

نه عشقم هم حالم خوب نیست هم میام ذهنم درگیر جنسیت میشه استرس میگیرم کمتر میام ...خسته شدمممممم ک نگو ...

انشالله  که اخر داستانت عاليه نگران نباش عشقم

ميدونم حالت چطوره مثل من که اقدامم عقب ميوفته بخاطر مشکلات جسمم

ولي اينو ايمان دارم

سپيده دقيقا بعد تاريکترين لحظه ي شب ميزنه

2728
اي جانم عزيزم انشالله که به سلامتي انتقال ميدي و نتيجه ميگيري

قربونت فاطمه جون خيلي منو دعا كن خيلي محتاجم و تنها فقط منو همسرم اين موضوع رو ميدونيم دعا كن با اولين انتقال باردار بشم منم طعم مادر شدن رو بچشم 🌺🌺😘😘

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
قربونت فاطمه جون خيلي منو دعا كن خيلي محتاجم و تنها فقط منو همسرم اين موضوع رو ميدونيم دعا كن ب ...

عزيزدلم خوب کردي به کسي نگفتي معمولا ديگران حتي لز سر دلسوزي ناخواسته استرس وارد ميکنن

قبل رفتنت براي انتقال دو رکعت نماز هديه به اقا امام زمان بخون و برو

انشالله که به حق اقاي حاضرمون مادر ميشي گلم

لیانا جون عزیزم انشاا... که بری و انتقال خوب و راحتی داشته باشی .  روزی که میری انتقال قبلش کا ...

چشم گلي جون اره اينا رو قبلا تو خصوصي واسم فرستادي حتما انجام ميدم 

گلي جون شما آمپول انوكساپارين هم ميزدي بعد پانكچر؟بعد آمپول پروژسترون هم چند وقت زدي آخه ميگن خيلي درد داره 😖😖

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2738
نه عشقم هم حالم خوب نیست هم میام ذهنم درگیر جنسیت میشه استرس میگیرم کمتر میام ...خسته شدمممممم ک نگو ...

عزیزم من همیشه برات دعا میکنم . اصلا نا امید نشو . میدونم چه حالی داری خودمم این روزهای بد رو داشتم مخصوصا که نگران جنسیت هم بودم و باردار هم نمیشدم و یه مدتی خودمو از استرس دور کردم و تاپیک نمیومدم . بزار بیخیال باشی عزیزم .

من مطمینم بالاخره با نتیجه خوب میای و میگی بارداری    

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
عزيزدلم خوب کردي به کسي نگفتي معمولا ديگران حتي لز سر دلسوزي ناخواسته استرس وارد ميکنن قبل رفتنت بر ...

فدات بشم حتما انشاالله شما هم زودتر گل پسري بشينه تو دلت 🤲🏻🤲🏻🤲🏻خيلي خوبه دوستاي مهربوني مثل شما دارم 

فدات بشم حتما انشاالله شما هم زودتر گل پسري بشينه تو دلت 🤲🏻🤲🏻🤲🏻خيلي خوبه دوستاي مهربوني مثل شم ...

فداي تو ممنونم از دعات

چون همه تقريبا همدرديم حال همو خوب درک ميکنيم انشالله دعاهامون در حق همديگه مستجاب بشه

فداي تو ممنونم از دعات چون همه تقريبا همدرديم حال همو خوب درک ميکنيم انشالله دعاهامون در حق همديگه ...

الهي آمين 🤲🏻🌺🤲🏻

چشم گلي جون اره اينا رو قبلا تو خصوصي واسم فرستادي حتما انجام ميدم  گلي جون شما آمپول انوكساپا ...

دکترم برا من اون آمپولی که میگی رو ننوشت و به جا آمپول پروژسترون هم شیاف سیکلوژست بهم داد که گفت صبح یکی و شب یکی واژینال زدم