2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013941 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عشششقم .اتفاقااا دیدم جواب هم دادم.ممنون عزیییز دلم😍😍

😘😘😘😘😘

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2728
نرگس جان عزیزم خیلی خیلی تبریک میگم خدا رو شکر ایشالله یه پسر ناز تو دلت نشسته 😍😍با این حال خوشت ع ...

مرسی از محبتت عزیرم.ان شاااله چند وقت دیگه نصیب خودت بشه این لحظات شیریین.دعاگوتون هستم اگه قابل باشم😚😚

ان شاااله چند روز دیگه واسه رز عزییز خوشحاالی کنیم😍😍

انشالله انشالله عشقم دعاش کن که الان دو نفسه شدی نرگس جان

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2738
فدای تو نرگس عزیزم انشالله به سلامتی این دوران رد کنی و بغل بگیری پسری نازمون رو که ثمره ماه مبارک ش ...

فدااات بشم عشقم.وااقعااا چه ماه خوبی نطفه بسته شده .من گیج شدم فک میکردم واسه ماه مبارکه😆 البته فضیلت و حرمت این ماه چیزی از شعبان کم نداره😊

ان شاااله چند روز دیگه واسه رز عزییز خوشحاالی کنیم😍😍

فدای مهربونیت عزیزدلم 

ولی هیچ علایمی ندارم و اصلا امید ندارم.بعید میدونم. تسلیم خواست خداوندم ❤️❤️❤️❤️

بچه های مهربون‌تاپیک‌یانو

خیلی مهربونید و کاش انقدر صداقت و یکرنگی توی دنیای واقعیمون هم بود،اینجا دنیای مجازیه و انقدر همتون رو از صمیم قلب دوست دارم،کاش همش به واقعیت بپیونده و همتون رو ،روزگاری از نزدیک ببینم بهترینها💋💋💋💋

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
فدااات بشم عشقم.وااقعااا چه ماه خوبی نطفه بسته شده .من گیج شدم فک میکردم واسه ماه مبارکه😆 البته فضی ...

خیلی خیلی خود امان زمان حافظ نی نی ت باشه نرگسم❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
الهي قربونت برم كه تك تك تو اين حال قشنگت داري جواب همرو ميدي مهربووون😍😍😍😍

دوست ندارم بچه هاااای دوست داشتنی تاپیکمون واسه یه لحظه هم از دستم ناراحت بشن.😍😍سرتونو درد اوردم واقعااا😓ببخشید