2733
2734
عنوان

گرسنگی یهویی شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1197 بازدید | 55 پست

گوشت چرخ كرده و فلفل دلمه سرخ كرده و قارچ سرخ كرده و ....

همون مواد ماكاروني رو اماده داشته باش تو فريزر بعد باهاش هم ميشه ماكاروني ساخت

هم پيراشكي

هم لازانيا و...

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

پیاز داغ و چرخ کرده 

من وقتی همسرم یهویی میگه گشنمه اینو درست میکنم خیلی هم دوس داره

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی بدغذاست خیلییییی

همیشه یهویی گرسنه میشه؟ مشکل معده ندارن؟

اخه همسر منم یهو گرسنه میشد.البته معده اش هم درد میگرفت .ازمایش داد میکروب معده داشت.میگفت یهو گرسنم میشه و حتما فورا باید چیزی میخورد.حتی نصفه شبا.

تقدیر بی تقصیر نیست......
2728

کنسرو لوبیا 

تن ماهی

عدسی

خوراک قارچ و گوشت

ایناهم خوبه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
وااای شوهر من متنفره از مرغ میگه ای کاش زمان نوح زنده بودم میرفتم اون مرغ و خروسو تو کشتی میکشتم ...

همسر منم میگه مرغو واسه مهمون بپز واسه خودمون غذای گوشتی  

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
2738
شب برنجی نمیخوره خدایاااااا خخخخخ

سالاد گل من سالاد...😂😂دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه...حتما سرخ کردنی ام نمیخوره🤣🤣عدسی و لوبیا بزار

تلاش میکنم ...بهش میرسم ...راز موفقیت فقط سخت کوشیست .
2706