2737
2734
عنوان

**آشپزی با سولاردام ال جی**

| مشاهده متن کامل بحث + 1073137 بازدید | 1581 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

*خوراک مرغ هندی*: سینه مرغ را مکعبی درون ظرف ریخته ویک قاشق رب .یک مقدار زعفران با آب حل شده .پودر ...

فندق  جون هنوزم اگ باهمین کاربری هستی  کمکم کن،مرغ شکم پر گزاشتم بیا راهنمایی

2728
استار تر عزیز مرغ شکم پر داخل پیرکس در دار توی سولاردام پختی؟ میخوام این هفته بپزم.اگه تجربه ای دار ...

من جواب سوالتو بدم،منم خودم پختم مرغ شکم پر عالی شد،اول ک مرغتو خوب بشور بعد بزار ابش کامل بره بعد تو پیاز ابلیمو فلفل نمک بخابون حداقل صب تا غروب،هی مرغتو با این مایع ماساژ بده ک ب خوردش بره برا داخل مرغتم الو زرشک وگردو ورب انار سبزی معطر تفت بده بریز داخلش بعدم محکم بدوز مرغو،بعد بزار تو سولار روسه پایه بلند تو ی ظرف پیرکس بزار مرغو بعدم اون دستور مرغ کاملو بزن وزن مرغو بده استارت کن،درحین پختم هی مرغو درار بهش زعفرون و کره اب شده بزن تا خوشرنگ بشه،من سه بار با همین برنامه پختمش یعنی حدود یک ساعت ونیم شد،بعدم میل کن

من جواب سوالتو بدم،منم خودم پختم مرغ شکم پر عالی شد،اول ک مرغتو خوب بشور بعد بزار ابش کامل بره بعد ت ...

عزیز دلم مرسی از لطفت.میترسم خشک بشه و نپزه.اخه ما فقط نرم نرم و ابدار میخوریم.گفتم تو پیرکسم بزارم اب و موادم بمونه و همون پیرکس و مخلفاتمو بزارم تو فر و مثل فر خونگی بپزمش.با ۱۸۰درجه.این روش که خیلی خوشمزه و نرم نیشه تو فر خونگی.

مال شما نرم و ابدار میشه؟همون ۱۸۰؟؟و دکمه ترکیبی؟یا پخت اتوماتیک؟

2738
کیک: (با 3 روش پخت ) من خودم با پودر کیک های اماده هم درست کردم و خوب شد نکته : برای درست کردن هر ...

سلام سهیلا جان چرا کیک هایی که با سولاردم میپزم طلایی یا همون قهوه ای نمیشه روش؟!داخلش خوب میپزه ولی روش رنگش ،رنگ کیک خامه؟!

2706