2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من یادم میاد کیه ولی اسم و فامیلشو یادم نمیاد 😁😁 یه بارم تو برنامه ی دوقلوهای خندوانه دیدمشون هنوز بعد 2 سال گاهی اوقات به اسم و فامیلشون فک میکنم عصبی میشم😑😑😑😣😕

2728
هیچی فقط کلافه میشمو عصبی بعضی وقتا از کسی میپرسم اما اگه بازم متوجه نشدم بی خیال میشم دیگه

وقتی توی ذهنتون بیاد . چجوری از کسی دیگ میپرسید ؟!اون ک نمیتونه ببینه توی ذهنتو😐

وقتی توی ذهنتون بیاد . چجوری از کسی دیگ میپرسید ؟!اون ک نمیتونه ببینه توی ذهنتو😐

مثلا دارم از خیابون رد میشم یکی برام چهرش خیلی آشناست هر کاری میکنم یادم نیماد اگه کسی باهام باشه از اون میپرسم ،یا چند وقت پیش در مورد باردار نشدن حرف میزدیم یهو تو ذهنم اومد که خانوم پسر عمم این مشکلو داره خیلیم مدتش زیاد اسم خانوم پسر عمم که رفتو آمد نداریمو هر کاری کردم نتونستم به یاد بیارم زنگ زدم از مادرم پرسیدم 

من عاشقم  عاشق این دنیایه دیوانه  
2738
مثلا دارم از خیابون رد میشم یکی برام چهرش خیلی آشناست هر کاری میکنم یادم نیماد اگه کسی باهام باشه از ...

ن منظورم خیابون نیس

منظورم چهرهایی آشنایی ک میاد توی ذهن، ولی یادت نمیاد کیه و کجا دیدی