2733
2734
به نظر من اگه خیلی واجب نیس کنسلشکن بچه خیلی کوچیکه اگه مریض شه از دماغ خودت میاد سفرت. حالا فرصت زیاده بزرگتر که شد ایشالا برو
محبت زیادی همیشه آدم ها را خراب میکنه گاهی آدم ها میرند نه برای اینکه دلیلی برای ماندن ندارند بلکه آنقدر کوچک اند که تحمل حجم بالای محبت تو را ندارن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام دختر من الان نزدیک 5 ماهشه.تو این مدت بیش از 5 باررفتیم سفر.البته همش تو تابستون بوده وهوا گرم بوده.....اولا اینکه اگه بخوای با نوزادت بری سفر باید خیلی صبورتر از همیشه باشی که سفر بهت خوش بگذره...بعدم اگه بتونی به بعد از عید موکولش کنی بهتره دوستم
یادمه اولین سفری که با دخترم رفتم وسط راه میخواستم برگردم.دخترم تو ماشین گریه میکرد...سیرش میکردی جیش میکرد تمیزش میکردی پیپی میکرد...اصلا یه وضعی حالا فکر کنین همه این کارا هم تو ماشین انجام میدادم
دورباش اما نزدیک...من از نزدیک بودنهای دور میترسم
اشتباهه
من تجربه سفر تو 45 روزگی و سه ماهگی داشتم البته به تهران هوای تابستون نه آبان مشهددددددددددد خیلیییییییی سرده، تازه بچه ت خیلی کوچیکه تو پیاده روی ها خیلی اذیت میشی بزار بزرگتر بشه

منم نی نی 5 ماهه دارم میخواستم این روزا برم ولی پشیمون شدم مطمئنم سرما میخوره تازه اونجا غیر سرماخوردگی همه جور ویروسی هست تو اون شلوغی
اصلاً نبرش به نظر من
عشقم بابای روناک!!!