2733
2739
عنوان

خانوم های شاغل گل نی نی سایت

179 بازدید | 28 پست

سلام خانم های شاغل خسته نباشین خدا قوت

شماها تا چندم میرین سر کار 

تونستین خرید کنین

خودم اصلا وقت نکردم تا 27ام هم بایدبیام سرکار

یه سوال دیگه بهتون عیدی هم میدن من دومین ماه از شاغل شدنمه

باد مي وزد …   ميتواني در مقابلش هم ديوار بسازي ، هم آسياب بادي تصميم با تو است . . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تااخرهفتع ... 

دوشیفت دارم داروخونه وبیمارستان.. 

خریدای عیدمم تکمیل شدع(:

ارع عیدی میگیرم(:

به نام خداوندی که پرسپولیس را آفرید  تا استقلال بی سرور نماند ... !!!!    من(سوگندپرسپولیسیپرسپولیسیم  و پرسپولیسی خواهم ماند!! 
2731

خونم و تکوندم یه هفته اس(: 

کاری ندارم امروزم میرم خرید باز خخخ

به نام خداوندی که پرسپولیس را آفرید  تا استقلال بی سرور نماند ... !!!!    من(سوگندپرسپولیسیپرسپولیسیم  و پرسپولیسی خواهم ماند!! 

تا 28 میریم  

آره عزیزم مرخصی گرفتم رفتم خرید

بله عیدی میدن

فکر نکنم به شما تعلق بگیره 

طبق قانون کار 6 ماه کار کنی عیدی میدن فکر کنم

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم....

تا ۲۸ ام باید برم

شبها حدود ۹ میرسم خونه، البته ظهر میرم تا شب

اثاث کشی داشتم، هنوز خونه مرتب نشده

خرید هم هنوز نرفتم

آرایشگاه هم هنوز نرفتم

ولی همه کارهامو تا آخر هفته انجام میدم ایشالا  

2740
من تااخرهفتع ...  دوشیفت دارم داروخونه وبیمارستان..  خریدای عیدمم تکمیل شدع(: ارع عیدی ...

بابا آفرین دست راستت زیر سر من

باد مي وزد …   ميتواني در مقابلش هم ديوار بسازي ، هم آسياب بادي تصميم با تو است . . 
تا ۲۸ ام باید برم شبها حدود ۹ میرسم خونه، البته ظهر میرم تا شب اثاث کشی داشتم، هنوز خونه مرتب نشده ...

انشالله موفق باشی

تا 28 میریم     آره عزیزم مرخصی گرفتم رفتم خرید بله عیدی میدن فکر نکنم به شما تعلق بگیر ...

ای بابا دلم و الکی خوش کردم

تا 28 ام میرم کارام هم نصفه مونده انجام میشه البته عیدی هم دادن یکماه هم شاغل باشی عیدی میدن

انشالله

بنام خدا.

من تا 28 ام. 

عیدی هم طبق قانون باید بدن. ولی چون تازه کاری به اندازه 2 ماه میدن.

هیچ کار هم نکردم. اما خدا بزرگه.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
عیدی هم ندادن. حقوق اسفندم ۱۲ فروردین میریزن😭😭

این دیگه چه حقوقیه چه عیدیه؟؟؟

بنام خدا. من تا 28 ام.  عیدی هم طبق قانون باید بدن. ولی چون تازه کاری به اندازه 2 ماه میدن. ...

یعنی چه به اندازه دوماه؟؟؟

2706