2752
2734
سلام دوستان من پارسال رفتم پیش دکتروایشون به من گفتن امسال دختردارمی شوم ولی اگرتغذیه رارعایت کنم پسردارمیشوم که اینطورشدونی نی من پسره وتا۳هفته دیگه دنیامیاد از روزاول که سونو منو دید گفت لگنت کوچیکه ونمی تونی طبیعی زایمان کنی ودقیقأ طبق نظر ایشون نی نی جا برای چرخش نداره وسرش بالاست. ایشون دکتربسیارخوش برخوردو مهربونی هستند

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بله نگین جون من درکل خوراک وداروی اسیدی راحذف کردم وتادلت بخواد خرماو فلفل سیاه خوردم حتی درروز ۶عدد دونه فلفل سیاه می خوردم مثل قرص و درکل ۳۸هزار تومان ویزیت دادم واون لیستی که شمامی گی ندارم 
2731
راستی نگین جون اگرمی خوای پسرداربشی درحین نزدیکی اول شمابایدبه ارگاسم برسید این خیلی مهمه واینکه نیم ساعت قبل نزدیکی یک قاشق چایخوری تو یه لیوان آب بریز یا بایه آبمیوه شیرین مخلوط کن وبخور
نکین جون منم قبل ازبارداری این مقاله رواخونده بودم ولی چون دلم می خواست بچه اولم پسرباشه توکل کردم به خدا و رفتم پیش دکترهمتی وایشون نه پول اضافه ای از من طلب کردونه اینکه تبلیغی از کارخودش کرد فقط کلی بامن و همسرم شوخی کرد وهمه چیزو باحوصله وشوخی به ماتوضیح داد ودرآخرگفت شماامسال دخترزاهستی واگرتغذیه رو رعایت کنی پسردار می شی ولی یه پسر خیلی آروم حالا منتظرم که ۵شنبه بشه و من پسرم رو ببینم برام دعاکنید برای نی نی هم دعا کنید سالم به دنیابیاد
سلام رها جون اول توکل کن به خدا واز خدا بچه سالم بخواه بعدش چیزایی که به نگین جون گفتم خیلی مهمه ودرباره غدا من ۱ماه رعایت کردم ولی برای اطمینان ۳ماه رعایت کن. شوهرت گرمی بخوره هرچیز شیرین مثل خرماوکشمش و چرب مثل ف گردو وفندق وسردی نخوره نوشابه ومأالشعیرو دلسترممنوع پپسی وکانادا بلامانع است، شراب و آبجو ممنوع . شوهر کاهو نخورد ولی سبزی خوردن بلامانع است .
رهاجون غذاهای سردمثل گوشت گاو. نان جو. ماهی. مرغ ماشینی. کره. گل کلم. کرفس. گیلاس . مرکبات. زرشک. کشک. ماش. باقلا. قارچ. ریواس. زردآلو. آلو. سیب. گلابی . انار. بادمجان. نخودفرنگی. گوجه فرنگی. توت فرنگی. شلغم. وغذاهای معتدل برنج قهوهای. جودوسر. روغن زیتون. چای و پنیر
رهاجون رژیم غذای شما : هرروزکاهو خالی بدون سس میل شود. هردوگوشت گاوو گوسفندیامرغ وشترمرغ کم میل شود ولی غذاهای دریای بلامانع است به استثنأ ماهی پرورشی. ماست ودوغ وهرچیزترش قرص اسیدفولیک وهرچیزخیلی شورمیل نشود شیر،پنیر،خامه،کره وتخم مرغ آزاداست۰ ویتامین ث ممنوع
رهاجون خیلی مهمه رابطه حتمأ بایدبعداز خواب باشد وهیچکدام خسته نباشید وحسابی سرحال باشید. یک قاشق چایخوری جوش شیرین دریک لیوان آب جوشیده ولرم شده حل نموده وشب موقع خواب باسرنگ ۱۰ سی سی داخل واژن ریخته شود وصبح رابطه باشد. وحتمأ نزدیکی درزمان تخمک گذاری باشد که می تونی از کیت تخمکگذاری استفاده کنی
رهاجون این تمام چیزایی بودکه دکتر به من گفت امیدوارم به دردت بخوره ولی اینو واقعأ میگم توکل کن به خدا واز خودش بخواه که اگرصلاح بهت بده چون تاخدا نخواد هیچ کس نمی تونه به آدم کمک کن ه درضمن لطفأ براف دعاکن ۲روز دیگه میرم برای زایمان . امیدوارم خدابهت یه پسر سالم و زیبا بده.