2733
2739
عنوان

میخوام شرط بذارم زنشو طلاق بده

1073 بازدید | 14 پست

تاپیکای چند همسری رو برای دوستم خوندم یعنی خودش خوند . حالا خواست براش نظر سنجی بذارم از من هیچ سوالی نپرسین چون دم دستم نیست که ازش بپرسم و جواب بگیرم توهین هم نکنین چون به من ربطی نداره. بازم میگم هیچ سوالی نپرسین چون نمیتونم جواب بدم یا دروغ بگم برای گرم شدن تاپیک! فقط جوابتون با استدلالتون رو بگین .

اززبون خودش میگم :

بعد از دو سال و نیم از ازدواج و تولد بچه م متوجه شدم شوهرم زن و بچه داشته و توی این مدت هیچ سراغی ازشون نمی گرفته . چند و چون این ماجرا خیلی طولانیه و بیان جزییاتش باعث میشه شناخته بشم . بعد از متوجه شدن من و زن اولش بازم کماکان بی خیال اونا بود و از خونه ی من نمی رفت و طلاقم نمیداد و هرررررر کاری برام می کرد نمیگم زندگی بدون مشکلی داشتیم ولی هوو داشتن رو درک نکردم چون واقعا اونا توی زندگیم نبودن . حالا سر یه جریانی با شوهرم بحثمون شده واسه آشتی کردن گفت هررررکاری بگی برات میکنم که آشتی کنی . منم میخوام بگم زنشو طلاق بده تا آشتی کنم . به نظرتون من حق گذاشتن این شرط رو دارم ؟ 

مامان دو تا گل خوشگل   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه اون زنه اولو  رو دوست نداره و خودش هم طلاق بخواد چرا که نه طلاقش بده اون بد بخت هم رو هوا است 

بستگی به نظره زنه اول هم هست طلاق میخواد یا نه

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2731

دوستت چه جوري تونست با همچين دروغ بزرگي از طرف شوهرش كنار بيادو باهاش ادامه بده

به نظر منكه دوستت با اينكارش در حق اون زن لطف ميكنه

بعضي از مردا چقدر بي مسئوليتن

هنوز پرونده يه زن تو زندگيش بازه ميره سراغ يكي ديگه

2740

به این جور مردا نمیشه اعتماد کرد. آدم همه اش استرس اینو داره که نکنه یه زنه سومی هم داشته باشه. من باشم خودم درخواست طلاق میدم و حقمو تا قرون آخرش ازش میگیرم.

من اگر مرد بودم و دست زني را مي گرفتم پا به پايش فصل ها را قدم ميزدم و برايش از عشق و دلدادگي مي گفتم تا لااقل يك دختر در دنيا از هيچ چيز نترسد

من میگم انگارشوهرش خیلی میخادش یک کاری نکنه ولش کنه وخسته بشه خودش میگه اصلابه زن اولیه محل نمیده یک کارنکنه ازاین زندگی سردبشه هرچندپنهان کاری کرده امادلش به زندگی وزن دومی خوشه