2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دخترم تا قطره آد میدادم بهش همرووو با شیری ک تو معدش بود بالا میاورد

تا مارک الحاویشو پیدا کردم و الان بدون مشکل میخوره

خیلی خوبه

هم چربیش کمتره،هم اینکه بدون اسانسه چون ریفلاکس داره و هر قطره و دارویی ک میخوره نباید اسانس داشته باشه

من دو دفعه خواستم ب وظایف مادرانم عمل کنم دفه اول مولتی ویتامین بهش میدادم مدام خس خس میکرد تا بر ...

سلام ببخشید می دونم خیلی گذشته نی نی من 3ماهشه همین مشکلو با قطره ،ا د داریم  ایرانی می دم سینه اش خس خس میکنه خارجی گرفتم دور دهنش قرمز میشه وبعدش بی قراری هم میکنه شما چکارکردید میشه لطفا بگید ممنون

من دیگرنمی نویسم حسرت،میکشم حسرت...!هرانچه خواستمو نشد،دیگه به هیچ چیز اعتقاد ندارم 
2731

خانمای گل خیلی محتاط باشید ویتامین های   A، Dویتامین های محلول در چربی هست و در بدن ذخیره میشه و زیادیش مضره این ک برا همه یک نسخه بچیند اصلا درست نیست این چیزها باید با توجه به تغذیه بچه تجویز بشه ک چند قطره داده بشه و اصلا لازم هست یا نه 

البته از اونجایی ک ممکنه فورا دسترسی به دکتر نداشته باشید پس بهتره بدونید ک برای این که بچه آد باید بخوره یا نه باید به تغذیه خودتون توجه کنید ک چقدر منابع ویتامین آد رو میخورید در طول روز اگر شیر خودتون رو میدید 

اکثرا کمبود و ویتامین آد داریم در ایران اما باز هم دلیل نمیشه همه یک نوع تجویز رو دریافت کنند مثلا من قبلا شیر خودم رو میدادم و تغذیه ی عادی داشتم ک میدادم و الان ک شیرخشک میخوره و سرلاک و غذاهای کمکی حاوی ویتامین آد دگ نیاز نمیبینم بدم البته فعلا

در مجموع اگر شیر خودتون رو میدید و تغذیه ی ضعیفی دارید مصرف کنید و هر زمان ک الگوی تغذیه تون تغییر اساسی کرد به بهداشت یا پزشک اطلاع بدید یا حداقل خودتون مطالعه کنید و تجدید نظر کنید

منابع ویتامین آد رو سرچ کنید و ببینید تا چ حد به بچه میرسه و اگر دیدید منابع رو در تغذیه خودتون یا بچه ندارید و یا کم دارید میتونید استفاده کنید 

چ بهداشت چ پزشک نمیتونه این همه موارد رو به هر فرد توضیح بده و یا ممکنه اصلا کم کاری کنند در نهایت شما مسئول سلامتی فرزندتون هستید

2738

من برای نوزادم قطره های مختلف رو چک کردم ولی بهترینش قطره آدوکید الحاوی هسته جعبه زرد رنگی داره که روش یه اُاختاپوس روی شاخه هسته...خیلی خوبه هم چربیش کمتره و هم اسانس طعم دهنده نداره،قیمتشم پایینه

منم به پسرم مال بهداشتو میدم البته دیگه ماه آخرشه، اولا مال یه شرکت دیگه بود میداد پسرم سخت میخورد ولی الان دو دفعس الحاوی میده که راحت میخوره یه وقتا خودمم لازم میشه بخرم الحاوی میخرم،حتی قطره استامینوفن هم مال شرکت الحاوی رو راحت میخوره

بلندترین فریاد من سکوت من است...
سلام ببخشید می دونم خیلی گذشته نی نی من 3ماهشه همین مشکلو با قطره ،ا د داریم  ایرانی می دم سینه ...

سلام عزیزم خواهش میکنم بگید چه قطره آد به بچتون ساخت... پسرم آلرژی داره هرچی میدم دلدرد و اسهال میگیره