2733
2739
عنوان

رشته ی بهداشت عمومی

3150 بازدید | 19 پست

سلام عزیزای دلم میخاستم بدونم آینده ی شغلی بهداشت عمومی چطوره واینکه کجااستخدام شدین وحقوقتون چطوره؟رشته ی سختیه؟

تو سایت کانون بخش نتایج کنکور هرسال برو تو نظرات کلی چیز راجع بهش هست

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو سایت کانون بخش نتایج کنکور هرسال برو تو نظرات کلی چیز راجع بهش هست

اخه اینجا بروز تره الان تبادل نظر میکنیم

👈به بچه ها یاد بدید که به غریبه ها👥👤 بگویند خانم  یا آقا عمو یا خاله گفتن موجب حس اعتماد در کودکان می شود و می تواند به راحتی کودک را فریب دهد
من کارشناس بهداشت عمومی دارم

میشه بگی راضی هستی یا نه؟

بازار کارش چطوره؟

👈به بچه ها یاد بدید که به غریبه ها👥👤 بگویند خانم  یا آقا عمو یا خاله گفتن موجب حس اعتماد در کودکان می شود و می تواند به راحتی کودک را فریب دهد
اخه اینجا بروز تره الان تبادل نظر میکنیم

حال ندارم بنویسم😁گفتم بره بخونه😅

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.
میشه بگی راضی هستی یا نه؟ بازار کارش چطوره؟

بازار کارش الان خوبه میتونی بری تو شبکه بهداشت استخدام شی یا قراردادی کار کنی تو مجتمع های سلامت هم که تو شهرهای بزرگ هست میتونی جذب بشی

2738
من کارشناس بهداشت عمومی دارم

اینجابهتره که بگی میشه بگی بازارکارچطوره ودقیقاچیکاره میشین بعدش وچه کارهایی بایدانجام بدین وکجااستخدام میشین وحقوقتون چقدره؟ببخشیدزیاده سوالام

تا جاییکه من میدونم میتونین بعنوان کارشناس توی کارخانجات استخدام شید یا اگر موفق باشید بازرس بشید درصورت ادامه تحصیل تا مقطع دکتری توی یه دانشگاه خوب هم احتمالا میتونین دانشگاه آزاد تدریس کنین

یه روزی میاد که حال همممون خوب باشه...
حال ندارم بنویسم😁گفتم بره بخونه😅

😂😂😂

اینجابهتره که بگی میشه بگی بازارکارچطوره ودقیقاچیکاره میشین بعدش وچه کارهایی بایدانجام بدین وکجااستخ ...

بازار کارو بالا توضیح دادم من شبکه بهداشت طرحمو گذروندم بعد قراردادی کار میکردم به عنوان ناظر خانه های بهداشت بعدا جذب آموزش و پرورش شدم الان مربی بهداشت مدرسه م حقوقش تو شبکه بالای سه تومن بود

بازار کارش الان خوبه میتونی بری تو شبکه بهداشت استخدام شی یا قراردادی کار کنی تو مجتمع های سلامت هم ...

ممنونم💖❤

بازار کارو بالا توضیح دادم من شبکه بهداشت طرحمو گذروندم بعد قراردادی کار میکردم به عنوان ناظر خانه ه ...

الان تو مدرسه حقوقت چقدره؟

2706