2737
2734

خوب  فک کنم امید به کمک کبیر بچه از مارال گرفته

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نسبت نداره فکر کنم واسطه شده بچه ی مارالو دزیده داده به ثروتیان که زنش برا بار سوم بچه مرده به دنیا ...

از ثروتیان باج میگیره؟

یعنی خانوم دکتر نمیدونه که بچه مال خودش نیست؟

یا اینکه باج میگیره که به آرزو نگه مامانش مارال هست؟

از ثروتیان باج میگیره؟ یعنی خانوم دکتر نمیدونه که بچه مال خودش نیست؟ یا اینکه باج میگیره که به آرز ...

خانم دکترم نمیدونه موقع زایمان بچه ش زنده نمیمونه آرزو رو به جا بچه خودش بهش میده آرزو هم که نمیدونه 

خانم دکترم نمیدونه موقع زایمان بچه ش زنده نمیمونه آرزو رو به جا بچه خودش بهش میده آرزو هم که نمیدونه ...

ای وای؟

چ جالب 

قربونت

این ثروتیانم چ اشتباهی کرده، ی نظر باید میفهمید کبیر ادم خوبی نیست و ازش بچه نمیگرفت.

ثروتیان فامیلشون هم هست؟؟

مثلا فامیل آباجان؟

ای وای؟ چ جالب  قربونت این ثروتیانم چ اشتباهی کرده، ی نظر باید میفهمید کبیر ادم خوبی نیست و ...

فکر نکنم فامیل باشن

بخاطره اینکه مادره ثروتیان گیر داده بود زنت مرده زاست باید طلاقش بدی رفت بچه رو گرفت جا بچه خوش جا زد غیر از خودشم از خانواده ش کسی نمیدونه 

خب چرا امشب کبیر ، امید رو تهدید کرد که میره به برادرزادش سلام میکنه

خوب میخواد بترسونه دیگه.  برادرزادش که دختر امید نمیدونه. که دختر اصلیشون نیست و ناتنی  دیگه دختره اصلی امید نیست که.  در اصل 

خدایا شکرت.یه صلوات واسه. سالم بودن بچم. به دنیا اومدنش بفرستین مرسی
2706