2737
2734
عنوان

لرزش جنین در یک قسمت

399 بازدید | 10 پست

سلام دوستان. امروز 17 هفته و 6 روزمه. از دیروز ساعت 3 تا 10 شب احساس لرزش در قسمت راست و پایین شکم دارم. قبلا حرکات جنینو حس کردم .اما از دیروز فقط میلرزه. امروز صبح هم دقیقا همونجا میلرزه . انگار ویبره ست .درجا میزنه.اینا خطرناکه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اووو ببخشید نمیدونم جنین ۱۷ هفته سکسکه میکنه یا نه.ولی حتما طبیعیه.نترس

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
2728
آخی مگه نی نی تو شکم مامانش سکسه میکنه وای دلم کوچولو واسه این اتفاقا یعنی کی میشه قشنگ حسش کنم تودل ...

انشالله بزودی😘😘

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738
از چند ماهه گی نی نی من تو دلم حس میشه الان هیچیش معلوم نی

من سکسه نی نی رو تو ۲۶ هفتگی حس کردم

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       

اولش تکوناش مثل لرزشه هرچی بزرگتر بشه دیگه دست و پا زدنش رو حس میکنی دختر من الان گاهی زیر دلمو انگار ناخون میزنه خخخ

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍