2737
2734
من دیروز بوکسوری زدم خط ریشامم سوزنی پشت گردنمم تیغ اناختم شوهرم میره میاد میزنه پس کلم میگه جوووون

وای خیلی باحال گفتی تو سکوت و تاریکی  تو جام خوابیدم یهو زدم زیر خنده خوبه کسی بیدار نشد😂😂😂😂😂

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

شوهرم امشب به من گفت برو موهاتو پسرونه بزن یه طرفش خط بنداز

نامرد 😐

الکی گفت این مدلی دوست داره  که از شر موهام راحت شه😭

خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اکثر اوقات موهام کوتاه بوده.....اولین باره تو عمرم دارم بلند میکنم......ولی تصمیم دارم تو دو سال آینده حتما کچل کنم

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....

چهار نفر از دوستای من که متاهل هم هستن کچل کرذن،قشنگ کچلا،سفیده سفید ،دو تاشون یکم که موهاشون در اومد خیییلیییی ناز شدن خیلی بهشون میومد،ولی یکیشون موهاش عالی بود و لخت بعد ک کچل کرد الان موهاش خیلی بد حالت و خشک و وز شده دیگه مثل قبل نشد

2740

زن باس گیسو کمند باشه ...اما کچل به بعضیا خیلی میاد بجز رابعه اسکویی

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))

اینم باحالا به ورزشکارا میاد 

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))

خانوما به نظرتون موی دختر 2 سالمو کوتاه کنم یانه اینم بگم که خیلی کم پشته.موندم کوتاه کنم یا نه 

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
2706