2733
2739
اتفاقا به کله های کوچیک که خیلی بهتر و بیشتر میاد 

بعد کله با بدن هماهنگی نداره بی بی فیس نیستم ها کله ام کوچیکه😅😅😅

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رمان سینوحه رو میخوندم، از دلبری هاشون این بود که کلشون کچل باشه و برق بزنه که مرد نوازشش کنه کیف کنه، باید تند تند میتراشیدن، بعد تو طول روز موی مصنوعی میذاشتن!

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...

وای وحشتناکه من تصورش رو هم نمیتونم بکنم . من خیلی دوست دارم وقتی موهامو می بندم اصلا وقتی اعصابم خرابه موهامو دم اسبی میکنم یه حال خوبی بهم دست میده . بچه بودم موهام همیشه کوتاه بود. توی مدرسه زیر مقنعه خیلی اذیت میشدم .اقعا حس بدی بود . بعد یکم بلندتر که میشه میاد توی گردن ولی نمیشه ببندی . وای وای خیلی سخته موی کوتاه . کچل که دیگه بماند

2731

من یه ماه پیش از ی موضوعی ک الان حتی یادم نیس عصبانی بودم میخواستم اینکارو بکنم آروم شم 😄😄😄 خوب شد نکردم دم عیدی

و اما در عالم رازیست ک جز به بهای خون فاش نگردد 
2740
رمان سینوحه رو میخوندم، از دلبری هاشون این بود که کلشون کچل باشه و برق بزنه که مرد نوازشش کنه کیف کن ...

دقیقا همینطوره منم خوندم 

چطوره الان هم خانمها برای دلبری همین کارو بکنن 

کچل نکردم ولی دور سرمو ماشین زدم

خدایا.. رگ گردنو بیخیال..بغلم کن دارم میفتم :)😔ببین ازونی که فکر میکنی خیلی تنها ترم خیلی...🙇خدایا دوستت دارم خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی که دادی ببخشید گاهی گله میکنم 🌹اینجارو‌دوست دارم چون..کلی خواهر دارم که به حرفا و‌درد دلام‌گوش میدن..دوستون دارم🌷❤
وای اون مدلم خیلی نازه  کی این مدلو زده بودی؟

من تابسون زدم خییییلی بم میومد

خدایا.. رگ گردنو بیخیال..بغلم کن دارم میفتم :)😔ببین ازونی که فکر میکنی خیلی تنها ترم خیلی...🙇خدایا دوستت دارم خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی که دادی ببخشید گاهی گله میکنم 🌹اینجارو‌دوست دارم چون..کلی خواهر دارم که به حرفا و‌درد دلام‌گوش میدن..دوستون دارم🌷❤
2706