2737
2734
عنوان

میخوام دندون بکشم میترسم

8643 بازدید | 27 پست

فردا میخوام یکی از دندون هام رو بکشم خیلی میترسم... تاحالا دندون نکشیدم.. خیلی درد داره؟ خیلی سخته؟ خیلی میترسم و استرس دارم  

از مامانم اینا میپرسن میگن درد نداره ولی میدونم واسه اینه که من نترسم اینطور میگن  

چرا میخای دندونتو بکشی اخه حیفه دخخختر

دنیای دخترانه صورتیه من دلم برات تنگ شده.برایـ گوشواره های گل شیپوری برای عروسکام نازنین و مریم☺️برای پیراهن های گلگلی که مادرم با چرخ دستیش برام میدوخت و پولک دوزی میکرد برای رمان های قرمز وموهای بافته برای بوته های گل یاس و عطر خوب پختن رب خونگی تو حیاط مادربزرگم برای همه ی اونروزهای قشنگ که زود گذشت.💋🌺🌈💐🌹

یه لحظه اس نترس

بعدشم میگن واسه بند اومدنه خونش بستنی بخور انقد حال میده 😁تازه بی حسی اینام میزنن

واقعيت اينه كه زندگي فقط يه قانون داره كه تونسته بارها آدم هارو از مرز سكته نجات بده قانون طلايي به اسم.... به درك  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ی دونه عقل کشیدم

اصصصصصصلا درد نداره

فقط بعدش دهنم خونی بود حالم بد میشد 😣

گلوله نمی دانست...تفنگ نمی دانست...شکارچی نمیدانست...پرنده داشت برای جوجه هایش غذا می برد...خدا که می دانست....نمی دانست؟😔
2731
چند ماه پیش شکست الان خیلی اذیت میکنه دکتر گفته باید بکشی

عزیزم دندون نگشید الان علم پیشرفت کرده به زودی دندان های که ریشش خراب نشده و کنده نشده رو دوباره تحریک میکنند دندون از اول در میاد البته هنوز این ایران نیومده و خارج بهش دست یافتن

چند ماه پیش شکست الان خیلی اذیت میکنه دکتر گفته باید بکشی

منم دو ماه پیش یکی کشیدم خییییلی میترسیدم ولی اینقدرررر راحت بود کلی بعدش خندم گرفته بود.. 

اول یه بیحسی ساده میزنه، بعدش یکم که بیحس شد چند تا بیحسی قویتر میزنه که هیچکدومشو حس نمیکنی فقط نصف فکت بیحس میشه. بعدش در اقدامی ناباورانه که فکر میکنی تازه میخواد شروع کنه و چی میشه و اینا دندونتو درمیاره نشونت میده 😂😂 یعنی ذره ای نمیفهمی. مطمئن باش

2740

من دو ماه پیش دندون عقلمو با جراحی کشیدم، بی حسی زد اصلا درد نداشت، 5 دقیقه هم نشد تموم شد، فقط تا چند ساعت یکم خونریزی داشت که اونم با پنبه حل میشه، ترس نداره

حسبنا الله و نعم الوکیل، نعم المولی و نعم النصیر
من دو ماه پیش دندون عقلمو با جراحی کشیدم، بی حسی زد اصلا درد نداشت، 5 دقیقه هم نشد تموم شد، فقط تا چ ...

منم عقلمو با جراحی کشیدم امپولش یکم درد داشت اول ۳ تا زد موقع کارم دو بار زد حدود ۲ ساعتم طول کشید بیحسی که رفت کلی درد داشتم ۵ تا بخیه خورده بودم که بعد دوهفته رفتم کشیدشون خیلی بد بود بعد از چند ماه ترسیدن این کارو کردم

ولی خب دندون کشیدن ساده میگن درد نداره

در کل من از دندون پزشکی میترسم

خدایا شکرت انشاالله همه چی خوب پیش میره
عزیزم دندون نگشید الان علم پیشرفت کرده به زودی دندان های که ریشش خراب نشده و کنده نشده رو دوباره تحر ...

تا بیاد ایران ما پیر شدیم، همین دندون کشیدن رو چندتا دکتر رفتم می گفتن باید بکشی میگفتم شما میکشی می گفتن نه دندون شکسته هست و ما انجام نمیدیم 

منم عقلمو با جراحی کشیدم امپولش یکم درد داشت اول ۳ تا زد موقع کارم دو بار زد حدود ۲ ساعتم طول کشید ب ...

یا خدا😓😓

به من نگفت جراحی... خداکنه کشیدن معمولی باشه

2706