2777
2789

بیشترتون در جریان مشکلاتم هستید و اینکه تو قهرم و پسرمم ازم گرفتن

از دیروز کارم فقط شده گریه دیشب و نخوابیدم فقط چهره ی بچه م میاد جلو چشاش دلم براش خیلی تنگ شده 

میخوام خودم برگردم البته به دوستش زنگ بزنم وساطتت کنه خودش منو ببره  بگو من اوردن تو هم نمیخای خودت برو 

به نظرتون انجام بدمش؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی به هر حال قراره برگردی، برگرد...بچتم بهت احتیاج داره. ولی قبل از قهر کردن و ترک خونه فکر اینجاشو بکن. چون رفتن و به قول خودت با پای خودت برگشتن خیلی بدتره.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

به نظرمن نزار زندگیت خراب بشه و کاری کن که یه واسطه برت گردونه که بعدا نگن خودش رفت و خودشم برگشت،ولی دیگه هیچ وقت از خونه نرو،هیچ وقت،من توی بدترین شرایط هم که قرار میگیرم میرم تو اطاق و تا حالا نشده از خونه قهر برم،زندگی چیزی نیست که راحت از دستش بدی،بعدا حسرتشو میخوری،وقتی ببینی بقیه پیش شوهر و بچشونن دلت میترکه،پس هرجای زندگیتم ایرادی داره به جای اینکه فرارکنی ازش،درستش کن،هرچیزی یه راهی داره،راهشو پیداکن

و خدایی که در این نزدیکی است.....
به نظرمن نزار زندگیت خراب بشه و کاری کن که یه واسطه برت گردونه که بعدا نگن خودش رفت و خودشم برگشت،ول ...

ایشون با پدرشون بیرونم کردن پاشو تو یک کفش کرده میگه طلاق باباشم پشت اونو گرفته و همه بهم بی احترامی کردن ولی من به خاطر بچه م 

میدونم برکردم حتی احتمال با کتک بیرونم کنه چون الان خانواده ش پشتشن 

اما میگم برگشتم که فقط پیش بچه م باشم توهم طلاق میخای هروقت مهریه مو دادی طلاق میگیرم البته با بچه م

ایشون با پدرشون بیرونم کردن پاشو تو یک کفش کرده میگه طلاق باباشم پشت اونو گرفته و همه بهم بی احترامی ...

بازم بگو یه واسطه بیوفته وسط و شمارو برگردونن،وقتی برگشتی به نظرم دیگه حرف طلاق نزن،بگو بیا به خاطر بچمون یه فرثت به هم بدیم،بعدم هرکاری یکن تا مشکل حل بشه

و خدایی که در این نزدیکی است.....
وقتی به هر حال قراره برگردی، برگرد...بچتم بهت احتیاج داره. ولی قبل از قهر کردن و ترک خونه فکر اینجاش ...

خودم نرفتم برگردمم به خاطر بچه مه بعدشم برنمیگردم که زندگی کنم چون ایشون گفته اگه برگرده من میرم 

میرم بالاسر بچه م باشم هروقت مهریه مو با بچه مو داد چشم

2801