2733
2734
عنوان

امشب جای بچمو جداکردم.....😕

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 40 پست

من که ترجیح میدم پسرم کنار خودم باشه.این حرف های امروزی هاست که بچه رو جدا کنین من قبول ندارم.مگه ما پیش مامانمون خوابیدیم طوریمون شد یا از چیزی عقب افتادیم؟؟فردا پس فردا بزرگ میشن خودشون میرن جدا میخوابن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من پسرم دو سال و نیمشه هنوز جدا نکردم..... نمیدونم چرا دلم نمیاد .... گذاشتم سه سالگی البته تو تخت ...

منم قبل بچه دار شدن تیریپ روشن فکری داشتم که بچه باید بعد ۶ ماه تو اتاق خودش بخوابه و این حرفا ... بعد بچه دار شدن چنان شبا خسته میشم ک دیگه واسم مهم نیست کی کجا میخوابه فقط بخوابه 😁😁

(    )

چرا وایسی؟

من تجربه ندارم دخترم بیست ماهشه کنار خودم میخوابونم ولی از اینجا شنیدم بچه ها میگفتن تا یه مدتی پدرومادر تو اتاق بچه بخوابن یهو از خودت دورش نکن برای خودتم سخته گلم 

انشااله موفق باشی کار خوبی کردی در هر صورت☺

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
چرا وایسی؟ من تجربه ندارم دخترم بیست ماهشه کنار خودم میخوابونم ولی از اینجا شنیدم بچه ها میگفتن تا ...

اخه نصفه شب بیدار نشه یه وقت بترسه 

برای همین میگم پیشش باشم

الان تواتاق خودمون چون بیدارم

اخه نصفه شب بیدار نشه یه وقت بترسه  برای همین میگم پیشش باشم الان تواتاق خودمون چون بیدارم

خب گفتم که عزیز

گفتم چند شب تو اتاقش بخوابین که بیدار شد ببینه نزدیکین بهش 

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.