2737
2734
عنوان

از دست همسایه بالایمون دیونه شدم

1634 بازدید | 23 پست

سلام خانوما شما گرفتار همسایه بد افتادید تا حالا ؟!خستمون کردن همش میدون  چنان صدایی میاد که انگار زلزله میشه چند بار تذکر دادیم ولی انگار نه انگار اصلا عصبی شدیم هممون طاقتمون کم شده از بس اینا مارو اذیت میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر بچه کوچیک دارن 

ک خب؛ مسلما هیچ تذکری کار ساز نخواهد بود

همسایه خوووووب

از صددددد تا فامیل  ب آدم نزدیک تر و بهتره

و اما همسایه بد ......

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728

همسایه قبلی ما به یزید گفته بود زکّی

از بس ظلم میکرد😒

نوه هاش ۲۴ ساعت بالا فقط میدوییدن. دخترش وسواس داشت هرروز جارو میکرد. مبلارو انگار عمدن میکشید زمین که صدا بده

من که فقط نفرینشون میکردم

2738

ما هر چی  تذکر دادیم فایده نداشت اخر مجبور شدیم شکایت کنیم اومدن بردنش تا حالا ما هرچی میگفتیم بچه هات نصف شب بدو بدو میکنن قبول نمیکرد میگفت صدا از یه طبقه دیگه میاد ولی چند روز پیش تو کلانتری اعتراف کرده که بچش میخواد بره دستشویی بدو بدو میکنه

همسایه بالایی من که خانومه دااااائم داره با بچه هاش دعوا میکنه بخدا جیییغ میزنه کل ساختمون میشنون تذکرم کارساز نیست دیگه 

حال دلم عمیقا خرابه 😢😢خدایا حال دلم خوب بشه فقط😔
خوب نتیجه گرفتید؟

اره عزیزم نتیجش این بود که همین الان که من دارم با شما چت میکنم تو خیابونمون عروسی بود یخاطر سرو صدای عروسی اومدن تو بالکن  چنان در بالکن رو  بهم زدن که بچم از تو خواب پرید 😥

2706