2752
2734

چند وقت بود دنبال آتلیه خوب می گشتم

خیلی وسواسیم چند جا رفتم تم ها و نمونه کاراشون رو دیدم

اسم نمیبرم کجا !!! اما به دلم اصلا ننشست

اتفاقی یه ماشین صورتی ون تو تهرانپارس پارس دیدم که روش زده بود فرزند پاک دیگه رفتیم و نگاه کردم نمونه هاشون رو بدک نبود اما از بقیه خداییش بهتر بود تم های زیادی داره ادم واقعا دلش میخواد همه رو عکس بگیره اما پولمون خیلی نبود دیگه

عکسارو گرفتن بعد عید قراره تحویل بدن ازشون خواستم فایل عکسامو بدن با خواهش و التماس که مادر شوهرمو خواهر شوهرم میخوان ببینن نظر بدن دیگه چندتا عکس دادن و گفتن تا پایان کار صبر کنید

دنیز مامانی رو ببینین تو  رو خدا نظرتونم بدین بهم کدوماش خوشگلن بزارم تو پیجم چشم جاریم در بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هر سه تاش خشگله مبارکت باشه .انشاالله همیشه سالم باشه کوچولوت  

ولی عجب تبلیغی کردی برا اون آتلیه ها    

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 

حالا چرا چش جاریتو میخوای دربیاری اصلا خوب نیست این کار با معصومیت بچه بازی نکن

اولی خیلی قشنگه 

دوست عزیز اگه نمیشناسمت و از دوستان قدیمی نیستی لطفا درخواست دوستی نده با کمال احترام رد میکنم 😇و هیچ چیز و هیچ کس در جهان قدرتمند تر از زنی نیست که توسط کسی عمیقا دوست داشته شود ...🖤🥀 https://abzarek.ir/service-p/msg/1892727
هر سه تاش خشگله مبارکت باشه .انشاالله همیشه سالم باشه کوچولوت     ولی عجب تبلیغی کردی برا ...

به نظر من که خیلی خوبه بخام یه روزی بچمو ببرم میبرم اینجایی که شیرین جون برده فک میکنم کیفیت کارشون خودش تبلیغه خدایی

، و

اااااای جووووونم قربونش 😘😘😘😘😘😘 منم چن روز دیگه میخاستم نویان رو ببرم اتلیه مدلهاش قشنگه اشکال نداره بردارم ؟

💋💋💋💋💋💋💋💋💋

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐

2706