2733
2734

سلام عزیزای دلم خواستم ازدلخوشیای ساده زندگیم بگم بسه هرچقدتاپیک خیانت و....خوندین

من وهمسرم پنج سالی میشه که باهم ازدواج کردیم وقبل ازاون یه سالی میشدکه باهم دوست بودیم والبته شوهرم سه سال قبل ترش منودیده بودوعاشقم شده بود😀خلاصه من ازاین عشق سوءاستفاده میکردم وهمش سعی میکردم که حرف فقط حرف خودم باشه واونم چون دوسم داشت فقط میگفت هرچی که توبگی😀گذشت تااینکه باهم ازدواج کردیم وهمون شب اول ازدواجمون گوشی لمسیشون که جاواهم بودازشون گرفتم ویک عددنوکیاساده عتیقه بهشون تحویل دادم وچون آتیش عشش تندبودهمون شب بهش گفتم هروقت حس کردی دیگه عاشقم نیستی گوشی ازاین لمسیابگیرکه به اینترنت وصل میشه(پنج سال پیش ازشبکه های اجتماعی خبری نبودواگرم بودمن بی خبربودم)نمیدونم چرااونشب این حرفوزدم جوگیربودم وخواستم که یه حرفی زده باشم والان هم به شدت راضیم ازخودم که تاالان ازعشقش نسبت به من هیچی کم نشده وهنوزم همون نوکیاساده روداره البته یکی دیگه خریدقبلیه شکست😀الان که تاپیکای خیانتومیبینم خداروهزاربارشکرمیکنم که وسط چرت وپرتای روزمرم حرفی زدم که باعث شدکلاهمسرم دوری کنه ازگوشی اندرویدوفضای مجازی نمیدونم شایداگه اونم الان تلگ,رام واینس,تا وایناروداشت الان اوضاع زندگیم چطوربود😐این ازدلخوشی اولم خواستین بازم براتون بگم😀

عشقتون پایدار👩‍❤️‍👨💖

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌

منم تو دوران دوستی گفتم شرط ازداجم اینه هیچ موقع تو شبکه های مجازی نری

الان ۴ سالی گذشته با اینکه هردومون گوشیای اندروید داریم ولی هیچ برنامه ی مجازی نداریم😊

برای حل مشکل برادرم صلوات میفرستی دوست گلم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

👏👏👏👏

خدا مطلقا باهامه و من همه کارامو ب خدا سپردم و برام ب نحو عاااااااااالی حلش کرد.قدرت مطلق خداوند پشت منه و کسی توانایی مقابله با خدا رو نداره...ممنونم خدا جووووووونم که همیشه پیشم بودی و هوامو داشتی و منو از همه بدیها دور کردی...خیلیییییی دوست دارم خدا جونم...بوووس بووووووووس💋💋💋
2728

بنظر من کسی که بخواد سرو گوشش بجنبه، میجنبه.... و اینا دلیل نمیشه که همسرتون مثلا بخواد بهتون خیانت کنه ، خیلیا گوشی لمسی دارن و بقول شما تلگ و اینستا و هیچوقت هم کاری نکردن .. درست استفاده کردن ... من خودم چون زیاد با همسرم پیام میدیم طول روز خیلی تلگرامو دوس دارم چون راه خوبیه.. استیکر براش میفرستم و خیلیم حال میده ... عشقتون جاودانه

گاهی برای همیشه کم میارم... گاهی برای همیشه میمیرم...
منم تو دوران دوستی گفتم شرط ازداجم اینه هیچ موقع تو شبکه های مجازی نری الان ۴ سالی گذشته با اینکه ه ...

خیلی خوبه البته من تل دارم ولی خب دیگه زورم بیشتره😀😀😀البته شمام خیالتون راحته دیگه من که اعتیادشدیدپیداکردم به نی نی سایت نمیشه دل بکنم😀به تل,گرامم همینطور

2740
چه مسخره که خودتون اینجایین و به فضای مجازی دسترسی دارین و ایشون ندارن اصلا با این روش موافق نیستم ...

من محدودش نکردم مثلامیخادخودش ثابت کنه که خیلی عاشقمه وگرنه هرازگاهی باگوشی من ورمیره😀😀یه ضرب المثلی هس که لعنت به دهانی که بدموقع بازشود😀نمیدونم چی شدکه این حرفوبهش زدم خودمم دلم براش کبابه😅😅😅

استارتر عزیز روش شما روش کاملا غلطیه و معمولا یک روز میرسه ک همسر از این شرایط, خسته میشه و واکنش, نشون میده یا پنهانی از چیزی ک میخواد استفاده میکنه

البته امیدوارم همسر شما اینطور نشه

بس که نادیدنی از مردم عالم دیدم          روشنم گشت ک آسایش نابینا چیست😒😒😒😒
بنظر من کسی که بخواد سرو گوشش بجنبه، میجنبه.... و اینا دلیل نمیشه که همسرتون مثلا بخواد بهتون خیانت ...

خداروشکرنی نی سایت وحرفای دوستان یه ذره هم اجازه نداده که شک به دلم راه بدم همسرمن محدودنشده چون من الانم مخالف نیستم که گوشی بخره خودش مثلامیخادثابت کنه که خیلی عاشقمه😀😀😀باحرف شماهم کاملاموافقم اماای کاش این حرفواینجانمیزدین من دارم ازدلخوشیام میگم😢😢😢😢عزییییزم

استارتر عزیز روش شما روش کاملا غلطیه و معمولا یک روز میرسه ک همسر از این شرایط, خسته میشه و واکنش, ن ...

عزیزم یه حرفی بوددوران جاهلیت زدم ونمیدونم که چی شدکه این حرف زده شدخودش خیلی اصرارداره پای قول وقرارش بمونه😀😀😀😀میدونم حرف بدی زدم امافکرشم نمیکردم انقدعاشقم باشه ولی مطمئنم که پنهانی این کارونمیکنه😯

عزیزم یه حرفی بوددوران جاهلیت زدم ونمیدونم که چی شدکه این حرف زده شدخودش خیلی اصرارداره پای قول وقرا ...

خب حالا بگو ک این 5 سال کافی بوده برای اثبات وفاداریت

بس که نادیدنی از مردم عالم دیدم          روشنم گشت ک آسایش نابینا چیست😒😒😒😒