2737
2734
عنوان

مادرتون رو در 3 کلمه توصیف کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 25314 بازدید | 1074 پست

سلام مامانای گل من برای دانشگاه به پر کردن پرسشنامه نیاززدارم که هیچ اطلاعات شخصی از شما نمیخواد فقط اگه براتون مقدور بهم کمک کنید که پرسشنامه پر کنید 

فقط کافی با انتخاب یکی از گزینه ها تا سوال آخر و ثبت سوالات بهم کمک کنید مرسی از وقتی که میذارید 

https://panel.porsall.com/Poll/Show/758d65d5199c438

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کم شانس الهی بمیرم براش 

فداکار 

عشق 

مامان من هم مادر بوده هم پدر برام هم تکیه گاه هم تنها سنگ صبور دردم 

خدایاشکرت که هوامو داری شکرت که معجزه وار حاجتمو دادی ممنون بابت عیدی که بهم دادی😍😍😍 خدایاشکرت برای برگشتن عشقم ودرست شدن کارا ازدواجمون 😍😍😍😍😍خدایا شکرت خدایا شکرت
2728
2740

بزرگ ترین حامی،بهترین هدیه خدا،دلیل خنده و زنده بودنم

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙

عشق منه اگه نباشه میمیرم 

الان که فک میکنم نباشه زبونم لال اشک از چشمام میاد همه مادرا سایشون بالا سر بچه هاشون باشه

و فقط تو ............................بچه ها نام کاربریم اسم پسرمه اشتباه نکنین      

دنیامه،آرامش زندگیمه،دلخوشیمه،همه کسمه،حال خوبش حالمو خوب میکنه الهی دورش بگردم نفسمه😍❤️⭐️💕⚘️💋💚💋💫

به قول صائب تبریزی:《آرامش است؛عاقبت اضطراب ها...》خلاصه که اینقدر غصه نخورید بالاخره خوب میشه،قشنگ میشه،میرسیم،میبینیم،میخندیم :)پسرم تو"دوست داشتنی ترین"خلق خدایی...!                            خدایا بحق بی بی دوعالم دامن همه منتظرا رو سبز کن هرکی آرزویِ بچه داره بهش بده🙏🌙⭐️😍 شروع رژیم(۱۴٠۲/۴/۲۵)وزن اولیه83/50،هدف70، من میتونم💪🏽❤️‍🔥
2706