2752
2734
عنوان

اعصابم خورده،مشورت میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 43 پست
عزیزم جنوب نیا. ما جنوب ایم اینجا همش خاکه. دیروز هم جاتون خالی طوفان خاک بود. هوا که رو به گرمی میر ...

خوشبحالت که اونجا زندگی میکنی.یعنی خیلی گرمه تو عید؟

بهترین آواز من،بخوابم بیا دل من معنی خداحافظ را نمیهفمد!
خدا رو شکر کن که شوهرت با شوهر خواهرت رابطه خوبی دارن و میتونی از ارتباط با خانوادت لذت ببری من سر ...

وای اینام هم از اینور بوم افتادن.همش ور دل همن.اصلا انگار نه انگار من و بچش هم هستیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برا ما که خودمون عادت داریم به گرما هم گرمه. الان پنجره ها بازن. هوا هم گرمه. اگه به خودم بود الان کولر روشن میکردم. بچه هام کوچیک ان میترسم سرما بخورن. عید که دیگه حتما همه کولر روشن میکنن. 

2731

اگه گرما و خاکه ما رو از نزدیک میدیدی نمیگفتی خوشبحالت! اینجا جهنمه....... فقط نفت و گاز هست که اونم برا آقازاده هاست چیزی به ما نمیچسبه!

منم دلم میخواد برم جنوب ولایتم ولی نمیشه -اره عید گرمه 😢😭ولی بازمیچسبه بری 

عاشقشم هرجور باشه ازش لذت میبرم.وقتی بچه نداشتم تو مرداد هم میرفتم اما الان بخاطر بچه یکم نگران شدم

اگه گرما و خاکه ما رو از نزدیک میدیدی نمیگفتی خوشبحالت! اینجا جهنمه....... فقط نفت و گاز هست که اونم ...

اره عزیزم میدونم.حیف اون شهر به این قشنگی که رسیدگی نمیکنن

کنگان و بوشهر

حالا اگه خواستی بیای جنوب حتما سایت هواشناسی رو چک کن که خاک نباشه. ما که معمولا دو هفته ای به بار طوفان خاک داریم. الان از فامیل و دوستان خیلی ها بخاطر خاک مشکلات تنفسی پیدا کردند و مهاجرت کردند. ما هم سال آینده داریم میریم اصفهان.

2706