2737
2734
عنوان

برندگان مسابقه وقتی مادر شدم

1041 بازدید | 46 پست

با سلام و احترام

قبل از هر چیز تشکر میکنم از تمام عزیزان خوب و صمیمی که خاطرات زیباشون رو با ما به اشتراک گذاشتند

همچنین از دوستانی که هنوز طعم خوش مادر بودن رو نچشیدن اما با این حال کامنت های قشنگ و تاثیرگذاری ارسال کرده بودند تشکر میکنم .امیدوارم در سال جدید حس شیرین مادری رو تجربه کنند.

با احترام به تمام شرکت کنند گان عزیز برندگان مسابقه به شکل اعلام می شود:

آیدا 369

غزل 351

saharam 342

Shayan 334

گلبرگ  319

اسپانسر این دوره از مسابقه فروشگاه موتن رو است

کاربران عزیز توجه کنید قبل از 25 اسفند  فرصت دارند از فروشگاه خرید کنند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام خانم تهرانی عزیز گلبرگ. که تعداد لایک هاش از من کمتره چرا من برنده نشدم پس؟!!!

عزیزم من متوجه این موضوع شدم . کامنت شما خیلی زیبا بود و جای تقدیر هم داره . تشکر میکنم که در مسابقه شرکت کردید . اما عزیزم این مسابقه رو برای مادرها گذاشته بودیم. یعنی دوستانی که در حال حاضر مادر هستندو این راه رو به شکل کامل طی کردند و خاطره زمانی که باردار شدن رو تعریف کردند

عزیزم من متوجه این موضوع شدم . کامنت شما خیلی زیبا بود و جای تقدیر هم داره . تشکر میکنم که در مسابقه ...

شمانگفته  بودید الان باردار شده باشن یا به شکل کامل طی کرده باشند واقعا انصاف نیست😢

منم میتونستم اشاره ای به سقطم نکنم واقعا برام قابل درک نیست اصلا

عزیزم من متوجه این موضوع شدم . کامنت شما خیلی زیبا بود و جای تقدیر هم داره . تشکر میکنم که در مسابقه ...

خانوم تهرانی عزیزم به نظرم همون چند هفته مادرانگی کاربر pink girl شایسته تقدیر بود. 

مهربان ترینم، همسرم، هنوز بعد از این همه سال با هم بودن، سرم که به شانه هایت می رسد و صدای قلبت را می شنوم، مگر دیگر غم جرأت دارد کنج دلم بماند. 
2738

مبارکشون باشه اما کاش تبلیغ آزاد نباشه

چون اینجوری کسانی که دوستان بیشتری دارن معمولا برنده ان

من خودم دو روز آخر فهمیدم آزاده و شروع کردم به تبلیغ

بعدشم اینطوری مسابقه جذابیتش رو از دست میده

اگر تبلیغ نبود کاربران واقعا به قشنگ ترین خاطره ها رای میدادن

ان شاالله برا مسابقات بعدی دیگه این موارد لحاظ بشن

پیج خوشمزه من @angel__dessert
شمانگفته  بودید الان باردار شده باشن یا به شکل کامل طی کرده باشند واقعا انصاف نیست😢 منم میتون ...

عزیزم داخل متن تاپیک اشاره کردیم به خاطر روز مادر داریم این مسابقه رو برگزار میکنیم. این دقیقا متن مسابقه هست:

موضوع مسابقه این ماه، چون برابر میشه با روز قشنگ مادر اختصاص دادیم به (( مادرها ))

همین که برام دعا کردید ازتون ممنونم دوستان  حق با خانم تهرانیه من که مادر نیستم اصلا نباید تو ...

مهم اینه که به ازای تمام لایکها الان دعا پشت سرته عزیز دلم😊😊😊

مهربان ترینم، همسرم، هنوز بعد از این همه سال با هم بودن، سرم که به شانه هایت می رسد و صدای قلبت را می شنوم، مگر دیگر غم جرأت دارد کنج دلم بماند. 
2706