2733
2734
عنوان

قلمبه شدن جنین در شکم

1824 بازدید | 15 پست

سلام دوستان.من هفته 32 هستم و جنین تو شکمم زیاد قلمبه میشه یه دفعه و بعد از دوسه دقیقه دوباره ب حالت اول بر میگرده.مثلا گاهی سمت راست گاهی چپ گاهی وسط.درد و خونریزی ندارم.بنظرتون مشکلی هست یا طبیعیه؟کسی اینجوری بوده یا هست؟

در ضمن من لاغرم و نی نی رو از هفته 10 حس میکردم.ربطی ب لاغربودن داره؟

ممنون ک نظر میزارین🌹🌹🌹🌹🌹

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  

پهلوتو بپوشون سرما نخوره و احتمالا جاش تنگه و چون لاغری اینجور قلنبه حسش میکنی و حرکاتش مشخص تره واستون

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 طبیعیه. خودشو سفت میکنه. بچه منم همینجوره

انقباض نیست؟میترسم انقباض باشه فردا نوبت دکتر دارم ولی گفتم اینجام بپرسم

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
طبیعی منم دوتا بچهام همش این جوری می شدم ولی وقتی این جوری می شه دستت وبکش روی شکمت تا به حالت عادی ...

اللهم صل علی محمد و ال محمد

برای امضاتون.

ممنون عزیزم امیدوارم زایمان راحتی داشته باشی به سلامت نی نیت وبغل کنی

مرسی از دعای خوبت عزیزم.

2738
سلام عزيزم اومدن ني ني و تبريك ميگم راجع به اين تاپيكي كه زده بودين قلنبه شدن اشكالي نداش؟

سلام گلم.مرسی عزیزم ایشالا قسمت خودتون بشه.

نه عزیزم هیچ مشکلی نداشت.حرکات طبیعیه جنینه که خودشو قلمبه میکنه و هر دفعه ی جا خودشو جمع میکنه.اون قلمبگیا دستا و پاهاشه که ما حس میکنیم.هیچ جای نگرانی نداشت عزیزم.

سلام گلم.مرسی عزیزم ایشالا قسمت خودتون بشه. نه عزیزم هیچ مشکلی نداشت.حرکات طبیعیه جنینه که خودشو قل ...

ممنونم من همش نگران انقباض و زايمان زودرسم

خدا كمكم كنه

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
ممنونم من همش نگران انقباض و زايمان زودرسم خدا كمكم كنه

نه عزیزم نگران نباش اگرم دکترت گفت انقباضه بهت امپول پرولوتون میده ک هفته ای یکی میزنی هر امپول روند زایمان و یک هفته عقب میندازه پس نگرانی نداره الان برای هر موردی یه دارویی هست پس فکرتو درگیر استرس نکن عزیزم.منم دکترم اعتقاد داشت انقباض نیس اما ب اصرار خودم سه تا پرولوتون گرفتم و سه هفته زدم.ولی دکترم میگف نیازی نبود و قلمبه شدن طبیعیه.

ممنونم عزيزم

فدات گلم.ایشالا نی نی و صحیح و سالم بغل کنی.🌹🌹🌹

2706