2752
2734
عنوان

ميخوام تو سن 28 سالگی و با وجود داشتن يه بچه ۴ ساله دوباره درس بخونم 😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1333 بازدید | 57 پست
اتفاقا بهتره چون بچه های تجربی اکثرا ریاضیشون ضعیفه و این برا شما قوته

الان باید برم دنبال پس دیپلم تجربی؟

اصلا نميدونم مراحل شو

فک کنم چن تا درس و باید امتحان بدم

هیچ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم معلومه وقتی دانشجو باشی نمیتونی سراسری شرکت کنی این دو تا با هم فرق داره

نه اخه سال چهارم بود و دوماه بعد فارغ ميشد

ولي بهش گفتن اگه فارغ التحصيل بشي ديگه نميتوني سراسري مجددا امتحان بدي

برق خواجه نصير نيخوند

الان خيلي پشيمونه

2731
مه عزيزم منظورم اين نبود گلم با تلاش ميتوني منظورم اين بود كه اگه سراسري خوندي ديگه نميتوني مجدد ب ...

همچین قانونی برای پزشکی بعد از لیسانس وجود داره برای دو تا لیسانس پشت سرهمه

که اون دو تا لیسانس هم مشکلی نداره فقط باید هزینه شبانه پرداخت کنی

...
وای چه زباد 😭😭 4_5 ساله دورم از درس سخت نیست؟ این تبلیغاتی که میکنه تی وی تاثیر نداره بگیرم سی د ...

چرا تقریبا تاثیر داره من میگم شما باید دوسال بخونی بعد کنکور شرکت کنی چون ب هر حال زیست چیز سختیه و شمام بچه داری رسیدگی میخواد الان مجردا سخته براشون شما ک دیگه کلی مسئولیتم داری

الان باید برم دنبال پس دیپلم تجربی؟ اصلا نميدونم مراحل شو فک کنم چن تا درس و باید امتحان بدم

نه عزیزم شما با هر دیپلمی میتونی هرچی خواستی شرکت کنی هیچ درسی رو نیاز نیست امتحان بدی

...
همچین قانونی برای پزشکی بعد از لیسانس وجود داره برای دو تا لیسانس پشت سرهمه که اون دو تا لیسانس هم ...

بله گفته بودن بايد هزينه بدي كه حساب كرد از ازادم براش بيشتر درميومد و انصراف داد

الان ازاد و بين الملل هم حاضره بره طفلك

همچین قانونی برای پزشکی بعد از لیسانس وجود داره برای دو تا لیسانس پشت سرهمه که اون دو تا لیسانس هم ...

نمیدونم تا چ حد درسته این حرفتون ولی من فک کنم نمیشه دوباره دولتی خوند 

حالا شما ک میگی دفترچه رو خوندی من همینجور دانشگاه دولتیمو ول کردم و فک کنم دانسجوی اخراجی محسوب بشم یعنی حتما اجراجی میشم الان نمیتدنم دولتی بخونم باز

چرا تقریبا تاثیر داره من میگم شما باید دوسال بخونی بعد کنکور شرکت کنی چون ب هر حال زیست چیز سختیه و ...

آره فعلا در حد نظربه ست اگر قطعی بشه که امسال که نميشه ديره

سال بعد شرکت کنم 

امسال به فکر دیپلم تجربی م باشم

هیچ
بله گفته بودن بايد هزينه بدي كه حساب كرد از ازادم براش بيشتر درميومد و انصراف داد الان ازاد و ...

عزیزم پزشکی اینطور نیست 

پزشکی داروسازی و دندانپزشکی از این قانون پیروی نمیکنند

...
آره فعلا در حد نظربه ست اگر قطعی بشه که امسال که نميشه ديره سال بعد شرکت کنم  امسال به فکر دی ...

نه بابا ديپلم رياضي ميتونه تجربي امتحان بده

داداش من و اين اقا هردو ديپلم رياضي بودن و تحربي اماحان دادن