2733
2734
عنوان

ميخوام تو سن 28 سالگی و با وجود داشتن يه بچه ۴ ساله دوباره درس بخونم 😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1333 بازدید | 57 پست
شدنش میشه اما تلاش زیادی میخواد برا قبول شدن تو رشته پزشکی بعد هم اگه قبلا لیسانستو تو دانشگاه دولتی ...

نه عزیزم اینطور نیست چون پزشکی بالاتر از لیسانسه میتونی دولتی بخونی هیچ مشکلی نیست

...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم اینطور نیست چون پزشکی بالاتر از لیسانسه میتونی دولتی بخونی هیچ مشکلی نیست

ن من فکر نمیکنم چون هر کسی ی بار سهمیه دانشگاه دولتی داره و ایشون اگه استفاده کرده باشه دیگه نمیتونه استفاده کنه

2731
شدنش میشه اما تلاش زیادی میخواد برا قبول شدن تو رشته پزشکی بعد هم اگه قبلا لیسانستو تو دانشگاه دولتی ...

نه عزیزم دولتی نخوندم 

پزشکی یا پرستاری هم سخته دولتی احتمالا آراد باید بخونم 

هیچ

من مطمينم كه نميشه سراسري بخونن

چون يكي از اشنلهامون دانشجوي ليسانس برق بود و رفت انصراف داد كه بتونه پزشكي بخونه

الانم يه ساله امتحان ميده و قبول نميشه و خيليييي پشيمونه

اتفاقن شما اگه ریاضیتون خوب باشه راحتتر میتونید این رشته ها قبول شید.من خودم رادیو لوژی خوندم بنظرم ...

من الان مکشلم اينه رشتم ریاضیه 

شما با چه رتبه ای کدوم دانشگاه میخونید؟ 

برای رشته شما کار چطوره 

هیچ
نه عزیزم دولتی نخوندم  پزشکی یا پرستاری هم سخته دولتی احتمالا آراد باید بخونم

پس هزینش چی؟

اتفاقا الان میتونی شما لیسانس عمران داری پس باید ریاضیاتو عالی بزنی زیستم روش کار کن بقیه چیزام ک عمومی میشه تقریبا الان فک کنم شهریه دانشگاه آزاد برا پزشکی ۸ تومن و پریتاری ۴ باشه البته تا پارسال این بود سهریه

خب بعدا با فوق لیسانسش با وجود سماها چکار کرد آیا کاری پیدا کرد

بله تو زمینه درسی خودش کار کرد ولی زودتر از معمول خودش رو بازنشست کرد. 

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**
ن من فکر نمیکنم چون هر کسی ی بار سهمیه دانشگاه دولتی داره و ایشون اگه استفاده کرده باشه دیگه نمیتونه ...

من دفترچه رو خوندم عزیزم اگه رشته دوم مقطعش بالاتر از رشته اول باشه میتونه ولی اگه هر دو تا لیسانس باشه دومی رو باید شبانه شرکت کنه هزینه داره ولی نه به اندازه آزاد

در هر صورت برای پزشکی بعد از لیسانس همچین جریانی برقرار نیست و همون دولتی بدون هزینه میتونه بخونه

...
من مطمينم كه نميشه سراسري بخونن چون يكي از اشنلهامون دانشجوي ليسانس برق بود و رفت انصراف داد كه بتو ...

عزیزم معلومه وقتی دانشجو باشی نمیتونی سراسری شرکت کنی این دو تا با هم فرق داره

...
ارهههه سخته خیلی نميتونم  امیدم به آزاده

مه عزيزم منظورم اين نبود گلم

با تلاش ميتوني

منظورم اين بود كه اگه سراسري خوندي ديگه نميتوني مجدد برا سراسري قانونا امتحان بدي

پس هزینش چی؟ اتفاقا الان میتونی شما لیسانس عمران داری پس باید ریاضیاتو عالی بزنی زیستم روش کار کن ب ...

وای چه زباد 😭😭

4_5 ساله دورم از درس سخت نیست؟

این تبلیغاتی که میکنه تی وی تاثیر نداره بگیرم سی دی هاش؟ 

هیچ