2733
2739

سلام . عزیزان به غیر از کش چی میتونم استفاده کنم برای اینکه موی دخترم رو آبشاری(همون که مثل آناناس وسط سره) ببندم؟ دخترم یک سالشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخشید کش😁😂

خخخخخ مدیونی فکر کنی جور دیگه ای خوندمش 😂😂😂😂😂

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2738
اره جون خودت معلومه ای منحرف😂😂😂😂

خخخخخ 😍😍😍😍 

ممنونم عزیزم 😍😍😍😍😍

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
😅😅😅  مشکل همینه واینمیسته کش ببندم. البته خودمم ریاد راغب نیستم موهاش درد میاد

این چهل گیسا اونایی ش که خیای نازکه اصلا مورو درد نمیاره اگر از الان عادت نکنه دیگه نمیزاره من دخترم و از اول اینقد رو موهاش کش و گل سر میزدم الان که نزدیک سه سالشه هرکاری کنم با موهاش هیچی نمیگم موهاشو هم بلند کردم میبافم خرگوشی میکنم هرکار کنم بیچاره پایه ست

دخترم قشنگترین معجزه من و بابایی