2737
2734
عنوان

مامانای آبان 97،بیاید از حال هم باخبر باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 221875 بازدید | 23081 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
بچه هااینجاکسی نبس مثل من فقط شبرخشک بده ازش سوالدارم اگ هست؟ بعداونایی ک نی نیاتون دختره بجززینک ا ...

یه بار دخترم خیلی پاش قرمز و خشک شده بود مثل وقتی که پوست خراش میوفته نازک شده بود مرتب روغن بادام شیرین زدم بدون هیچ پمادی . خیلی زود خوب شد از اون موقع حواسم هست تا پیپی کنه سریع عوض میکنم و با پنبه خیس تمیز میکنم مثل شستن هست و اینکه  من فقط مولفیکس میبندم برا دخترم و خیلی بهش سازگار شده دیگه اصلا نمیسوزه. تازگی یه مولفیکس سایز 3 46 تایی خریدم انگار تولید جدید بود پشتشون بلندتر بود . من دیگه مشکلی ندارم باهاش

یه بار دخترم خیلی پاش قرمز و خشک شده بود مثل وقتی که پوست خراش میوفته نازک شده بود مرتب روغن بادام ش ...

منم مولفیکس میبستم دیدم پس میزنه چسبش شله دیگ نخریرم 

امروزبشوهرم گفتم دوباره بخره ببینم چطوره 

من هرسری ک پوشکشوعوض کنم میشورمش حتی یبارم نشده ک نشورم برام سواله چرااینطوری شده 

زودبزودم عوضش میکنم 

حالاهم پمادشوعوض میکنم باپوشکشوببینم چجوری میشه 

وخدایی که بشدت کافیست
منم مولفیکس میبستم دیدم پس میزنه چسبش شله دیگ نخریرم  امروزبشوهرم گفتم دوباره بخره ببینم چطوره ...

شستشو زیاد خوب نیست.من مهراد رو روزی دوبار میشورم

تو مرا جان وجهانی
2706