2733
2739
عنوان

وقتی فرشته ها به زمین آمدند...

630 بازدید | 28 پست

سلام.بعد از 12 روز تصمیم گرفتم خاطره به دنیا اومدن پسرمو بنویسم...

خیلی از دوستان در جریان هستن چه بارداری سختی رو پشت سر گذاشتم...استراحت مطلق و سرکلاژ و داروهای مختلف...خدا خواست و کمک کرد و من رسیدم به هفته های آخر...هفته 35 بودم و دردهای مبهمی داشتم...دردهایی ک میگرفت و ول میکرد ولی منظم نبود و منم طبق دستور دکتر داروهامو استفاده میکردم.با این دردها و سنگینی ها سر میکردم تا رسیدم به هفته 36 و 5 روز.روز دوم اسفند.اونشب مادرم اومده بود و کنارم خوابیده بود.منم طبق روال معمول دعای قبل خوابمو انجام دادم و دراز کشیدم.نیمه های شب بود با درد شدید توی دل و کمرم بیدار شدم.به ساعتم نگاه کردم ساعت چهارصبح بود.تا شیش صبح به خودم پیچیدم و درد کشیدم.ساعت شیش از آخ گفتن من مادرم یهو بیدار شد و گفت چی شده؟گفتم درد دارم بشدت استرسی شد.چون من بچه م بریچ بود و سرکلاژ هم بودم و میدونست درد نشونه خوبی نیس.سعی کردم آرومش کنم و گفتم اینا درد زایمان نیست!در صورتی ک بود!!!اومدم تو نی نی سایت و یه پست گذاشتم و خیلی از بچه ها گفتن سریع برو بیمارستان ولی من خوشحال خوشحال میخندیدم و میگفتم نه بابا میخوام برم آرایشگاه!ساعت هشت صبح با اون دردی ک داشتم با مادرم رفتم سراغ کارای بند ناف رویان ک متاسفانه به خاطر داروهایی ک مصرف کرده بودم تو بارداری ردم کردن.ساعت 10 رفتم آرایشگاه!!!ک اگه احیانا زمان زایمان بود حداقل صورتم تمیز باشه!زیر دست آرایشگر هم کلی درد کشیدم.اومدم خونه و بعد ناهار خوابیدم تا عصر.عصر ساعت پنج به دکترم زنگ زدم و گفتم درد دارم ک گفت سریع برو بیمارستان.ولی از اونجایی که بابام و شوهرم هیچکدوم نبودن منتظر موندم حداقل بابام بیاد و ساعت هشت شب با بابام رفتیم بیمارستان.بین راه کلی شوخی کردمو گفتم الان ی دارو میزنن تا سال دیگه بچه م دنیا نمیاد!!!

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

مبارکه گلم اسمش چیه

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توی بیمارستان مادران منو به بخش زایشگاه بردن و اول با دست چک کردن و گفتن یه کانترکشن(انقباض) 35 ثانیه ای داشتم!!!منو به دستگاه NST وصل کردن و دستگاه هم انقباض رو ثبت کرد.دکتر دستور داد برام سرم بزنن.زیر سرم ک بودم بازم یه انقباض طولانی داشتم.با دکترم تماس گرفتن و گفت اصلا جای ریسک نداره و حتما باید الان ببرینش اتاق عمل!دکترم کمتر از یک ساعت بعد خودشو رسوند.و من شوکه فقط به این فکر میکردم حتی شوهرم نیست تا باهاش خدافظی کنم.چقد برنامه ریزی کرده بودم واسه قبل زایمان.چقد افکار رمانتیک داشتم!ولی با فکر به اینکه پسرم الان تو اولویته خودمو آروم میکردم.حتی نشد تلفنی از شوهرم خدافظی کنم و ساعت یازده و نیم منو به اتاق عمل بردن...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
2738

ناگفته نماند من چون حتی به زایمان فکر هم نمیکردم اونشب یه دل سیر شام هم خورده بودم!با این حال به خاطر اینکه شب قبل از عمل آمپول انکسوپارین زده بودم دکتر بیهوشی(آقای جوانشیر عزیز) تشخیص دادن من بهتره بیهوش کامل بشم به وسیله تزریق...

چشمامو ک باز کردم درد شدید و ناگهانی توی شکمم حس میکردم...از درد عربده میکشیدم.میگفتم منو دوباره بیهوش کنید.نگو چون من به داروی پتدین حساسیت دارم نمیتونن بهم مسکن بدن...تا توی بخش ناله کردم و از درد به خودم پیچیدم...وسط دردا و عربده کشیدند میگفتم بچه م چطوره...وقتی اومدم تو اتاق خانواده م اومدن بالای سرم و اونجا بود ک عکس زیباترین موجود دنیارو ب من نشون دادن و من تموم دردام یادم رفت....

1
5
10
15
20
25
30
35
40

الانم آقا رهام کنارم خوابیده و من فقط به معجزه خدا فکر میکنم.انشالله خدا دامن همه منتظرا و دلشکسته ها رو سبز کنه...اونایی ک مثل من یه فرشته کوچولو از دست دادن...هیچوقت ناامید نشین چون خدا هست...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آااااآاااآ دهانه رحمت تا شب باز نشده بود؟

نمیدونم.از دکترم نپرسیدم.چون سرکلاژ بودم دیگه معاینه م نکردن و سریع بردن اتاق عمل

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای چ سر صبر منکه دارم میخونم استرس گرفتم

خودمم بش فکر میکنم چقد ریلکس بودم برام جالبه آخه من معمولا استرسیم😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چ خونسرد  با این  شرایط  دیگه آرایشگاه چی بود    مبارک با سه  اسمش ...

این خونسردی برا خودمم عجیب بود😀

اسمش آقا رهام😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706