2752
2734
عنوان

برم هگزین

3952 بازدید | 5 پست

سلام کسی تا حالا برم هگزین به بچش داده؟ دخترمن 9ماهش دیروز بردمش دکتر براش برم هگزین دادین نمیدونم بهش بدم یا ندم؟

تعداد رای : 0
نظرسنجی
1
0
0%
2
0
0%
خدایا به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق دخترم کردی  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حرفای یه دکتر که درسشو خونده رو بحساب نمیاری میای نظر کسایی که در این زمینه هیچ سوادی ندارنو میخوای!واقعا عجیبه!!!

ینی دکتر نمیفهمه زیر دو سال چی خوبه،بالای دو سال چی!؟

من بچم چهارماهگی سرماخورد.دکتر بهش دارو داد که توش برم هگزینم داشت.من دادم بهش‌.مکانیزنمش اینه که سرفه های خشکو تبدیل به خلط میکنه و باعث خروجش میشه.بعد از پنج شیش روز بچم خوب شد

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
حرفای یه دکتر که درسشو خونده رو بحساب نمیاری میای نظر کسایی که در این زمینه هیچ سوادی ندارنو میخوای! ...

آخه همین دکترای درس خونده نزدیک بود جاریم به کشتن بدن...چندروز پیش جاریم باتب ولرز رفته بود دکتر گفته بودنش خانم مال اعصابت بخش دارو داده بود استفاده کرده بود تشنج کرده بود بعد که پیگیری کرد فهمییدن که فقط سرملخورده بوده

خدایا به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق دخترم کردی