2737
2739
عنوان

سرطان رحم

402 بازدید | 7 پست

بچه ها من دو ماهه ماما شدم زایمانم سزارین بود بعد ۵۰روز اولین رابطه رو داشتم ولی تو دومین رابطم چن قطره خونم ازم اومد میگن علامت سرطان رحمه خیلی میترسم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای دور از جونت برو دکتر به این چیزا الکی فکر نکن شیرت استرسی میشه

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹
2731

کی میگه وا 😳

عزیزم بعد زایمان بافتها کمی با قبلش فرق دارن نزدیکی اغلب با درده و ممکنه خون هم بیاد به تدریج بهتر میشه 

هر چند بهتره یه ویزیت بری. 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2738