2737
2739
عنوان

راهی برای نجات از عفونت واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 456890 بازدید | 208 پست

وای عفونت واژن خیل بده . من خودم عفونت داشتم و هر چقدر دارو میخوردم خوب نمیشدم با معرفی یکی از دوستام رفتم پیش دکتر سمامی و با یه دوره درمان ایشون خوب شدم واقعا خیلی بد جور  بود عذاب می کشیدم 

به نظر من خودت درمان نکن برو حتما یه دکتر خوب تا زودتر خوب بشی و مثل من عذاب نکشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خوبید شما چکار کردید

آویشن استفاده کنید مثل چایی دم کنید یا بجوشونید و برای مدتی هرروز بخورید 

وقت خارش هم خودتون رو با آب وسرکه سیب بشورین

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1
آویشن استفاده کنید مثل چایی دم کنید یا بجوشونید و برای مدتی هرروز بخورید  وقت خارش هم خو ...

آخه کم کاری تیروئید یه مدت داشتم اویشن برای تیروئید خوب نیست 

شما از کجا متوجه میشدید عفونت دارید ؟

2728
آخه کم کاری تیروئید یه مدت داشتم اویشن برای تیروئید خوب نیست  شما از کجا متوجه میشدید عفونت دا ...

سوزش وخارش رنگ ترشحات هم زرد میشه

منم کم کاری تیروئید دارم نمیدونستم که خوب نیست

ولی استفاده کردم 

انتی بیوتیک ها در کنار خوبی شون عوارض دارن 

به داروهای گیاهی بیشتر اعتماد پیداکردم و اثرشون رو دیدم

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1
شما خوب شدین ؟چیکار کردین؟

اگر باردار نیستین

آویشن استفاده کنید مثل چایی دم کنید یا بجوشونید و برای مدتی هرروز بخورید 

وقت خارش هم خودتون رو با آب وسرکه سیب بشورین

2738
سلام دوستان من تو دوران بارداری عفونت قارچی واژن و عفونت ادراری داشتم برای درمان از دارو شیمیایی اس ...

سلام خانومی

ماه چند بارداری بودی که آویشن میخوردی

و عنبرنسارا درمان های اول سقط و درمان های آخر زایمان زودرس میاره

هیچ چیت نشد؟ سالمی الان؟

من الان ماه سوم بارداری هستم

چند روز ترشحات مایل به خاکستری داشتم

وخارش قسمت بیرونی واژن

الان ترشحات ندارم ولی خارش دارم

چکارکنم

سلام خانومی ماه چند بارداری بودی که آویشن میخوردی و عنبرنسارا درمان های اول سقط و درمان های آخر زا ...

سلام عزیزم

دقیق یادم نمیاد ماه چندم بودم چون لارداری اولم بود اما بارداری دومم حدود ۴ ماه لاردار بودم که خارش و عفونت پیدا کردم و چند نوبت داخل تشت  اب و نمک و سرکه نشستم و مشکلم کاملا حل شد. مقدار نمک زیاد و سرکه خیلی کم میریختم .از نمک دریا و سرکه سیب استفاده کرده بودم

ممنونم عزیزم.جوش شیرین هم میشه استفاده کرد جای نمک؟البته به مقدار کمتر

این تجربه من بود و البته دکتر به من گفته بود که داخل تشت آب نمک و سرکه بشین که واقعا تاثیر داشت.  من جوش شیرین امتحان نکردم نمیدونم 

2706