2733
2734

سلام عزیزای دلم هدفم ازاین تاپیک اینه که گول شوهراتونونخورین😀روزتولدش دوهفته پیش بودخیلی باخودم کلنجاررفتم که بهش چی کادوبدم ازش پرسیدم روززن برام چی میخری گف هرچی توبخری پنج برابرشومن میخرم😊کلاآدمی نیستم که پس اندازداشته باشم شاغلم که نیستم ازداردنیاپنجاه تومن😀پول داشتم باخودم فک کردم اینوبدم دوهفته دیگه ۲۵۰بهم پس میده😯😯وازاونجایی که خیلی پول دوس داره هرچندکم😑پولوبهش دادم😀😀😀خلاصه امروزبهش گفتم سه چهرروزدیگه روززنه الوعده وفا😐😐😐گفت شهرزادتوکه فعلاشرایطودرک میکنی کادوتوبعدابهت میدم😤😤😤😤امشب به این فک میکردم که اگه من یه زن آینده نگروپول جمع کن واقتصادانم درعوض شوهرم یه اختلاسگربه تمام معناس😥😥😥😥😥

منو شوهرمم ازاین بلا ها سر هم میاریم

خوبیش اینه کلاهبردار جلو چشمته میتونی دست بندازی چشاشو دراری

گروه قرمز🤫😐وزن اولیه ۹۰ ⁦☹️وزن فعلی ۸۷ وزن هدف۶۰تاریخ شروع:۹۸/۷/۱۸

من بهم ثابت شده که توی هدیه دادن به مردا نباید سنگ تموم گذاشت. اخه دم عید چجوری همچین گولی خوردی؟

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عالی بود😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2731
منو شوهرمم ازاین بلا ها سر هم میاریم خوبیش اینه کلاهبردار جلو چشمته میتونی دست بندازی چشاشو دراری

دلم نمیادآخه دوسش دارم😐😀

حالا صبر کن مونده تاروز زن شاید بخواد سوپرایز کنه اینجوری گفته ک هیجانی ترشه😂

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

من همیسه ازجیب شوهرم پولاشوبرمیدارم اونم چون شدید حواس پرته نمیفهمه   بعد یه مدت بهش میگم که فلان تومن پول برداشتم ازجیبت   اونم همیشه میگه تو منوورشکست کردی بالغ برچندمیلیارد تومن ازجیب من تاحالا پول برداشتی  

حالا صبر کن مونده تاروز زن شاید بخواد سوپرایز کنه اینجوری گفته ک هیجانی ترشه😂

میدونم پول نداره😀😀😀😀منتظرسورپرایزنیستم واسه همین

من بهم ثابت شده که توی هدیه دادن به مردا نباید سنگ تموم گذاشت. اخه دم عید چجوری همچین گ ...

جووون بودم وجاهل دست خودم نبود😐😐😐الان به شدت پشیمونم😀😀😀

2706