2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مثال بزنین اگ اتفاقی یادتونه ازین بابت . من جدیدا فهمیدم چقدرررر مادرم دعاهاش اثر میذاره ینی هرچی بخوام ازش به خدا بگه بهم میده قربونش برم 😍😍

شوهر من باس چادری باشه تو خونه فقط واسه خودم آرایش کنه من غیرتیییم    
من جلوی چشمم یک مورد برعکسشو دیدم واقعا دچار دوگانگی شدم اون همه دعای خیر فک نمیکردم اصلا همچین نتیج ...

چی بوده 

مثال بزنین اگ اتفاقی یادتونه ازین بابت . من جدیدا فهمیدم چقدرررر مادرم دعاهاش اثر میذاره ینی هرچی بخ ...

بابامم همین طور .. یوقتایی ک با بابام خیلی خوشحالیم اتفاقای خوب زیاد میفته برام میفهمم چون ازم راضیه اینجوری میشه 😍

بعداز ظهر بهش میکردم ... مامان بزرگ ها‌همش برای بچه ها و نوه ها دعا میکنند ....نماز میخونند .... همین انرژی مثبتی برای بچه هاست ... مامان دوستم اینقدر دعا کرد دوستم الان ازدواج کرده خداروشکر خوشبخته ....من خودم زیاد اهلش نیستم ... داشتم به نوه های اینده ام فکر میکردم ... بنده خداها ...

برای براورده شدن حاجتم و سر و سامان گرفتم زندگیم صلوات بفرستید ..ممنون
بعداز ظهر بهش میکردم ... مامان بزرگ ها‌همش برای بچه ها و نوه ها دعا میکنند ....نماز میخونند .... همی ...

اهل دعا کردن نیستی ؟ خیلی خوبه ک کلی ادم انرژی میگیره 😍 خدا خیلی مهربونه 

من مامانم خیلی دعام میکنه همه بچه هاشو ولی اگه میخواست همش بگیره که الان ماهاخیلی خوشبخت بودیم ولی نمیگیره همش تازه مامان من پاک ترین موجودیه که میشناسم

مبشه واسم یه صلوات بفرستین بیماریم خوب شه  
اهل دعا کردن نیستی ؟ خیلی خوبه ک کلی ادم انرژی میگیره 😍 خدا خیلی مهربونه 

اهلش هستم ولی نه زیاد ... نه مثل مادر بزرگم که همش ذکر میگفت ... نمازش قضا نمیشد .... اخه مادربزرگم از سادات بود .... دعا میکرد اثر میکرد ... خدابیامرزدش 

برای براورده شدن حاجتم و سر و سامان گرفتم زندگیم صلوات بفرستید ..ممنون
بابامم همین طور .. یوقتایی ک با بابام خیلی خوشحالیم اتفاقای خوب زیاد میفته برام میفهمم چون ازم راضیه ...

دعای بابا ها ونفرین هاشون خیلی زودمیگیره زودترازدعای مادرولی بابای من اهل دعاکردن نیست

مبشه واسم یه صلوات بفرستین بیماریم خوب شه  
من مامانم خیلی دعام میکنه همه بچه هاشو ولی اگه میخواست همش بگیره که الان ماهاخیلی خوشبخت بودیم ولی ن ...

خب همش ک نمیگیره ولی اثرش تو زندگی ادم میاد بنظرم 

2706