2733
2739

سلام عزیزان لطفاراهنمایی کنیدمن۵هفته رفتم سونوگف۲تاساک۵هفته دیده میشه حالا۹اسفندرفتم سونوبرای قلبشون یکیشون ضربان داشت وقلبش میزدیکی دیگه تو۵هفته مونده بوددکترگف دوهفته دیگه بباببینم قلبش تشکیل نمیشه‌...بنظرخودم تشکیل نمیشه ولی اگه نشه چه اتفاقی میفته چطوری جذب یادفع میشه کسی تجربه داشته؟اصلاهم ناراحتدنیستم چون یدونه سالم باشه بهترازاینکه دوتاباشن یکیشون مشکل داشته باشه

خدایاهزاران هزارمرتبه شکربابت فرشته کوچولوی زندگیمون هدیه خدابعدازچندسال انتظارباIVF😍😘انشالله دامن تمام منتظراسبزبشه بزودی🌹دخترقشنگم زندگی منوبابایی انشالله همیشه سلامت باشی ولبت خندون باشه😍🐣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

خداروشکرکه جدب بشه...علایمی نداره؟اخه بخاددفع بشه برای جنین دیگم بده فک کنم

خدایاهزاران هزارمرتبه شکربابت فرشته کوچولوی زندگیمون هدیه خدابعدازچندسال انتظارباIVF😍😘انشالله دامن تمام منتظراسبزبشه بزودی🌹دخترقشنگم زندگی منوبابایی انشالله همیشه سلامت باشی ولبت خندون باشه😍🐣
با اجازه استارتر  بچه ها امضام و بخونید اگه ارزش داشت لایک کنید

راي دادم😊 

دعا كن منم اين لحظه رو حس كنم   

😍دخترممم لِناي مامان خوش اومدي تو زندگيمون😍            😍خدايا دل همه ي منتظراي ني ني رو شاد كن🤲🏻😍
خداروشکرکه جدب بشه...علایمی نداره؟اخه بخاددفع بشه برای جنین دیگم بده فک کنم

عزيزم منم تو شكم مامانم دو تا بوديم ولي فرقش با شما اين بود كه قل من تشكيل شده بوده همه چيش ولي از يه جايي به بعد رشد نداشته ديگه.

خداروشكر من الان حالم خوب خوبه😊😊

😍دخترممم لِناي مامان خوش اومدي تو زندگيمون😍            😍خدايا دل همه ي منتظراي ني ني رو شاد كن🤲🏻😍
2706