2737
2734

سلام من روزی دوبار باید آمپول بزنم چون تو سیکل آی وی افم تا الان کلی آمپول زیر جلدی از روزی ۴ تا گرفته تا روزی دوتا زدم و از پرستار خواستم یادم بده ک خودم بزنم و زدمشون از دیروز روزی دوتا پروستروژت عضلانی دارم اونم یادم دادن و میزنم ولی چون احتیاجه ک برای عضلانی یبلاز فشاردادن آمپول اونو یکم بالا بکشیم ک هوابره توش بعد تزریق کنیم از مادرم کمک میگیرم ولی میخواست بکشه بالا آمپول بر میگشت اشکالی داره حالا؟

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای👆👇👉👈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی امپول برمیگشت؟

یعنی اون جا ک باید بعد از اینکه سورنو فرو کردم یکم هوا بفرستم توی سرنگ بعد تزریق کنم نمی ایستاد باسرعت برمیگشت

2728

وقتی میکشیم بالا اگر خون بیاد تو سرنگ‌نباید دارو را تزریق کنیم چون وارد رگ میشه ولی اگر هیچی نیومد میشه تزریق کرد ولی امپول عًضلانی را پرستار اشتباه کرده گفته خودت بزنی خب خطرناکه فرق داره با امپولهای زیر پوستی 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
یعنی اون جا ک باید بعد از اینکه سورنو فرو کردم یکم هوا بفرستم توی سرنگ بعد تزریق کنم نمی ایستاد باسر ...

نه طبیعیه چون خلا ایجاد میشه سریع بر میگرده تزریق میشه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

أمپول برگشت؟؟؟ عزیزم تشکیل آبسه با پروژسترون ریسکش خیلی زیاده لطفا خودت تزریق نکن,منم دوتا آبسه دارم تازه من شوهرم اتاق عملیه و بلد بوده اینجوری شده وای به حال اینکه بلد نباشی,جاش خیلی مهمه حتما تو عضله بخوره تو چربی آبسه میشه

2738
وقتی میکشیم بالا اگر خون بیاد تو سرنگ‌نباید دارو را تزریق کنیم چون وارد رگ میشه ولی اگر هیچی نیومد م ...

ن خون نیومد تو سرنگ ولی لبه سرنک هم نایستاد برگشت پایین

این کارو میکنن تا ببینن با بالا کشیدن خون برمیگرده یا نه .اون حالت که مثل مکش برمیگرده طبیعه .اگه خو ...

آهان پس برمیگرده اشکال نداره؟ 

بله طبیعیه .

خب خدارو شکر درست زدم آخه دفه اول هم جلوی پرستار خودم زدم فقط پرستاره سرنگ رو کشید بالا حواسم نبود ک برگشت یا ن ...ولی خودم سوزنو فرو کردم وخودم تزریقش کردم و سوزنو در اوردم بهم گفت ک دقیق کجا تزریق کنم جای تزریقات قبلی هم مشخصه حولو هوش همونا میزنم

2706