2737
2734
عنوان

بچه ها کسی روغن خراطین استفاده کرده؟

13480 بازدید | 25 پست

میخواستم ببینم واقعا تاثیر داره؟ برای افزایش حجم گونه و از بین بردن چینو چروک؟

بچه ها میشه لطفا برای حاجت قلبی من صلوات بفرستین. ممنونتونم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوال منم هست خیلی تبلیغشو شنیدم.کاشکی یکی بیاد بگه.

والا منم فکر میکردم خوبه خواهرم استفاده کرد هیچ تغیری نکرد

ی کانال دارم طب سنتیه دکترش میگه ترکیب روغن خراطین چربی صورت آب میکنه ففط برای جاهای دیگس. روغن خشخاش گفت خوبه برای چاقی صورت

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️
2731
سوال منم هست خیلی تبلیغشو شنیدم.کاشکی یکی بیاد بگه.

منم شنیدم از یکی از دوستای نی نی سایتی حجم دهنده هست و خیلی بد بو.میشه از بار اول استفاده تاثیرش ودید

لطفا دوستان کانال پوشک آیسان رو در روبیکا دنبال کنیدوبه دیگران معرفی کنید ممنون میشم عزیزاhttps://rubika.ir/joinc/CBBHCFFJ0LWWEBGPQQEZORRCHQDOGDRE
والا منم فکر میکردم خوبه خواهرم استفاده کرد هیچ تغیری نکرد ی کانال دارم طب سنتیه دکترش میگه ترکیب ر ...

یعنی واسه ب ا س ن خوبه حجم میده ولی واسه گونه خوب نیست.؟

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂
یعنی واسه ب ا س ن خوبه حجم میده ولی واسه گونه خوب نیست.؟

اره برای سینه ب ا س ن  و برای مردها مخصوصا جواب میده.

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️
2738

والا من خیلیا رو دیدم گفتن استفاده کردن جواب نداده براشون. ولی خودم استفاده نکردم 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 

#توجه       #توجه        #توجه

⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️

#روغن_خراطین

روغن خراطین با توجه به اینکه از کرم خراطین به دست میاد و این کرم در دمای زیر 18 درجه تازه فعال میشه, بسیار طبع گرمی داره و اگر در جای دیگری به غیر از بخش تناسلی اقایان استفاده بشه چربی ان ناحیه را ذوب میکنه, اگر روی سینه و گونه بانوان  استفاده بشه نتیجه عکس میده.

اینکه در بازار و اینترنت گفته شده فقط بحث کاسبی و فروش روغنه و از نظر علمی کسی نتیجه نگرفته.

روغنی ک برای گونه استفاده میشه, روغن جوانه شبدر و روغن جوانه گندم و یا روغن خشخاش

تمام تبلیغات اینترنتی مرجع علمی ندارن

@tebesonattii

ببخشید متن اصلیش اینه

پس از خرید روغن خراطین اصل توجه به زمان مصرف امر مهم و ضروری است.

هر بسته روغن خراطیِن اصل باید ظرف مدت ۱ ماه استفاده شود.

بهترین زمان استفاده از روغن ، شب قبل از خواب و هر ۲۴ ساعت ۱ بار می باشد.

دکتر حسین علی جلیلیان متخصص و محقق امر طب سنتی در تحقیقات خود آورده است :

در هنگام استفاده از روغن خراطین اصل موضع باید ماساژ ببیند.

انواع ماساژ ها برای خانم ها و آقایان متفاوت است که میتوانید با مراجعه به بخش مجلات رویکا  و موضوع مرتبط با روغن خراطين ؛ بطور کامل درباره آنها بخوانید .

سلام عزیزم میشه بگی دکترپوست کجارفتی واسه جایجوش یجاخوندم گفتی خوب شده توروخداجواب بده

کدوم پستمو خوندی آخه خیلی کارا کردم

بچه ها میشه لطفا برای حاجت قلبی من صلوات بفرستین. ممنونتونم😍

روغن خراطین حتما و باید که کیفیت خوبی داشته باشه و اصل باشه و الا بی فایدست یا اینکه تاثیرش دائمی نخواهد بود در چندین سایت بزرگ رسمی ،فروشگاه نیک خرید رو  به عنوان مرکز معتبر عرضه روغن خراطین معرفی کردن البته بازهم تحقیق کنید

زندگی به زیبایی تک در ختی است در چمنزار که چشمه ای بس زیبا و زلال در زیر آن قرار دارد اما برای دیدن این زیبایی باید چشم بینا داشته باشی                          
2706