2737
2734
ایشالا که خوب شه عزیزم براش آیت الکرسی میخونم. 

مرسی عزیزم قربون دلت

لطفا برای حفظ آبروم و خراب نشدن زندگیم دعا کنید مرسی بوس بوس...و همچنین آرامش زندگیم سلامتی بچه هام و همسرم ..
الهی 😔😔😔 طفلک چقدر جون داره بچه که دوبار هم عمل شده 😢 برات صلوات میفرستم انشالله دیگه خوب خوب ...

فدات عزیزم 

انشالله 

لطفا برای حفظ آبروم و خراب نشدن زندگیم دعا کنید مرسی بوس بوس...و همچنین آرامش زندگیم سلامتی بچه هام و همسرم ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خیلی سخته دوبار عمل شده و دوبار ازش نمونه برداشتن 😭😭

وای عزیزم خدا بهش سلامتی بده

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  
2728
عزیزم منم تو همین سایت از بچه ها خواستم پیرم عمل نشه دعاشون گرفت و دکتر گفت نیاز به عمل نیست درکت می ...

مرسی عزیزم بخاطردعات خدا به همه مریضا سلامتی بده 

اره دعای نی نی سایتی ها ایمان دارم

سلام عزیزم

پسرت خوب شد انشالله؟؟

دختره منم کیست داشت و هفت روزگی اش عمل شد

جنسه کیستش چیه؟

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  
2738
سلام عزیزم پسرت خوب شد انشالله؟؟ دختره منم کیست داشت و هفت روزگی اش عمل شد جنسه کیستش چیه؟

سلام پسرم  دوبار عمل شد الان مهرماه دوباره وقت دکترش ببینیم چی میشه انشالله که خوب بشه برای  همیشه 

جنسش نمیدونم چیه تو  پاش بود گفتن کیست استخوانی هست 

سلام پسرم  دوبار عمل شد الان مهرماه دوباره وقت دکترش ببینیم چی میشه انشالله که خوب بشه برای &nb ...

انشالله که هیچی نیست دیگه و ریشه نداره 

دختره منم کیستش هم استخوان توش بود و هم مو و هم ناخن

خیلی استرس بهم وارد شده تا الان

خدا خودش به همه بچه ها و بچه های ما رحم کنه

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .