2737
2734

چجوری شد ک فهمیدین بچتون بیش فعاله؟والان چ دارویی مصرف میکنه؟عوارضی هم داشته مصرف داروشون ؟

لطفا واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین.🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما ژنتیکی توی فامیلتون یا فامیل همسرتون داشتین؟ یا بخاطر تغذیه و عوامل دیگه بوده؟

نه نداشتیم اصلا

الان بچم داره ریتالین مصرف میکنه ولی یجورایی با بدنش سازگار نیس ظاهرا

خواستم ببینم کسی اینجور بوده آیا؟

2738

عزیزم من معلم بودم شاگرد پیش فعال داشتم ..حتما ببریدش دکتر..چون بچه های پیش فعال باید انرژیشون کنترل بشه قرص میدن که اون انرژی اضافی اروم بشه چون کارای خطرناک زیاد میکنن...خودشون هم متوجه نیستن..معمولا فوق العاده باهوشن ولی درس نمیخونن تا سن بلوغ..بعد از سن بلوغ آروم میشن....

منم دلم میخواد مامان شم .ولی اگه ۲۰سال دیگه بچم بهم گفت کاش منو بدنیا نمی آوردی😢چی بگم بهش ...😔
الزاما هر بچه ای که شیطونه بیش فعال نیست. با نوار مغزی و اینا مشخص میشه علایمش هم اینه که بچه نمیتو ...

بیش فعالی و اوتیسم به هم ربط دارن؟

منظورم اینه که یه مشکل اون یکی رو تشدید میکنه؟

میشه گفت هر بچه ی اوتیسمی بیش فعاله؟

برعکسش که میدونم نمیشه

بچه جون تو مرا جان و جهانی😍😍😍😙😙😙😙

عزیزم بیش فعالی یک بیماریه و به این راحتیا نیست که یه بچه شیطونی کنه میگن بیش فعاله. خحتما ببرید دکتر چون با ازمایش و نوار مغز مشخص میشه و‌دارو و رفتار خاصی داره. 

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
الزاما هر بچه ای که شیطونه بیش فعال نیست. با نوار مغزی و اینا مشخص میشه علایمش هم اینه که بچه نمیتو ...

بچه منو ک نوار مغز نگرفتن فقط با مشاور ک مشورت کردم طی چندتا تست ک ازش گرفت اینجور تشخیص داد ک بیش فعاله

2706