2752
2734
عنوان

کارکردن غیرطبیعی شکم نوزاد

621 بازدید | 31 پست

دخترم هفت ماهشه بعدازهروعده شیرخوردن شکمش کارمیکنه شل نیست که بگم اسهاله 

خیلی لاغرشده انگارهیچی توشکمش نمیمونه تاحالا بچه کسی اینجوری بوده که بعدازهروعده شیرخوردن شکمش کارکنه ولی شکل اسهال نباشه چون سفته پی پی که میکنه پدی لاکت وکلوتریماکسازول هم استفاده کردم فایده نداره

تعداد رای : 0
نظرسنجی
15
0
0%
15
0
0%

انشالله ک مشکلی نی...بچه منم همیطوری هست....جدیدا روزی ۵/۶بار شکمش کار میکنه......ولی اسهال نیست....وقتی میوه میخوره همون روز دیگه اینجور میشه

خدا‌کند که نمیرم در آرزوی کربلا(کربلا رفته ها میدونن که چی میگم...)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
توروخدا کسی اگه همچین مشکلی داشته بیاد راهنماییم کنه خسته شدم ازبس خرج دکتر کردم

دختر من‌الان سه سالشه بعد از هر بار خوردن دسسویی داره روزی چهارپنج بار😁

با خودت #تکرار کن « امروز را متفاوت تر ازهر روز آغاز می کنم بیشتر عشق می ورزم و بیشتر امیدوار می مانم ومی دانم همه چیز مثبت از آن من می گردد» { خداوندا سپاسگزارم 
انشالله ک مشکلی نی...بچه منم همیطوری هست....جدیدا روزی ۵/۶بار شکمش کار میکنه......ولی اسهال نیست.... ...

اخه این بعدازهروعده شیرخوردن شکمش کارمیکنه یعنی ده بارشیریخوره ده بارهم شکمش کارمیکنه

توروخدا کسی اگه همچین مشکلی داشته بیاد راهنماییم کنه خسته شدم ازبس خرج دکتر کردم

دختر من به دنیا که اومد تا یک ماه  با هر بارشیرخوردن دسشویی داشت نمیخورد هم دسشویی داشت روزی پونزده تا بیس بار

رفتیم دکتر شیرخشک داد گفت دووعده در روز بدین خوب میشه

ما هم‌داددیم خیلی بهتر شد 

شد روزی هفت بار😁

با خودت #تکرار کن « امروز را متفاوت تر ازهر روز آغاز می کنم بیشتر عشق می ورزم و بیشتر امیدوار می مانم ومی دانم همه چیز مثبت از آن من می گردد» { خداوندا سپاسگزارم 
اخ فدات شم به  این هم شیرخشک دادن فرقی نکرد

دکترا چ میگن

اخ فدات شم به  این هم شیرخشک دادن فرقی نکرد

خوب شایدحساسیت داره 

پسرمن که شکمش گارمیکردالبتهوتاچندوقت اول که طبیعیه 

بعدش بیشترشدولی توش یحالتی مثل ترشح بینی که میگن موکوس داشت یکمم شل بود

وخدایی که بشدت کافیست

موکوس چیه