2733
2739
عنوان

متخصص گوش و حلق و بینی خوب در تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 60991 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سینوزیت داشتم و چندتا دکتر رفته بودم ولی اصلا خوب نمیشد و فقط دارو بهم میدادن و دارو میخوردم خوب بودم بعدش دوباره شروع میشد واقعا خسته شده بود و اذیت می شدم از این بابت خیلی پرس و جو کردم بعد کلی تحقیق رفتم پیش دکتر اصغری و خداروشکر الان خوب شدم و اصلا مشکلی ندارم و چند روز که دارو نمی خورم

2731

من سینوزیت داشتم و چندتا دکتر رفته بودم ولی اصلا خوب نمیشد و فقط دارو بهم میدادن و دارو میخوردم خوب بودم بعدش دوباره شروع میشد واقعا خسته شده بود دوستم دکتر صالح محبی رو معرفی کرد   رفتم  پیش دکتر صالح محبی که ای کاش خیلی زودتر میرفتم

2738
دوستم انقدر حساس چند وقت دنبال یه جراح بینی خوب تو تهران ولی هنوز تصمیم قطعی نگرفته  اما هزینش ...

دکتر مسعود حسن پور بسیار دکتر باوجدان و منصفی هستن و کارشون هم خیلی خوبه

دوستت مشورت بکنه ضرر نداره

شمارشونو میدی؟ و یا اگر آدرس دقیق دکتر حسن پور داری هم بده لطفا

شماره دکتر حسن پور ۲۸۴۲۸٠۵٦ ٠٢١

آدرس هم از نت دقیقشو برات فرستادم   سعادت آبادخیابان سرو غربی از چهارراه سرو به طرف میدان کتاب پلاک۱۰۴برج نگارطبقه اول واحد ۴۸

دکتر اصلان احمدی دکتر باتجریه و ماهریه در عین حال خوش اخلاق هم هست. زن عموی من سرطان زبون گرفته بود بردیمش پیش دکتر اصلان احمدی خداروشکر درمان شد. واقعا به معنی واقعا دکتره و اصلا هم آدم پولکی نیست. تو بیمارستان رسول اکرم کار می کنه شماره نوبت دهی بیمارستان اینه 021۶۴۳۵۱

من سینوزیت داشتم و چندتا دکتر رفته بودم ولی اصلا خوب نمیشد و فقط دارو بهم میدادن و دارو میخوردم خوب ...

من هم دکتر اصغری را میشناسم . منظورت دکتر علی محمد اصغری هستش دیگه ؟ من پیش ایشون برای درمان وزوز گوش و سرگیجه که داشتم رفتم و خداروشکر با یه دوره درمان خوب شدم و الان مشکلی ندارم. واقعا خدا خیرش بده دکتر خیلی خوب و باتجربه ای هستش

سلام اگه دنبال دکتر بااخلاق و باتجربه ای برای عمل لوزه پسریتی باران جان برو پیش دکتر جهانگیر قربانی تو بیمارستان مسیح دانشور خیلی خوبه

من پسرخاله ام اونجا عمل شد خیلی راضی بودیم

دکتر صالح محبی خیلی خوبن منم تعریفشونو زیاد شنیدم. ولی همسر من رفتن پیش دکتر فیروزی برای سینوزیتش، همش حالت سرماخورده داشت. خدا خیر بده دکتر فیروز یرو تو یه ویزیت خوب شد. شماره شونو براتون میذارم ۴۴۴۴۰۵۹۲ و ۸۸۸۸۶۲۱۸

2706