2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
درصد موفقیت حدود ۷۰ درصد هست عزیزم بیمارستان یاس هم انجام میشه ولی میخوام ببینم جای دیگه ای هم انجا ...

سلام عزیزم، شما فکر کنم تو یه تاپیک دیگه گفته بودید پزشکید و گفتید جداسازی اسپرم x و y امکان نداره، الان تعجب کردم که دیدم خودتون تاپیک تعیین جنسیت ای یو ای زدید

شنیدم تو ivfمیزان موفقیتش ۷۰درصد هست تو ای یو ای ۳۰ درصد.شما مطمئنی؟تو مراکز دولتی تعیین جنسیت نمیکنن عزیزم 

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
سلام عزیزم، شما فکر کنم تو یه تاپیک دیگه گفته بودید پزشکید و گفتید جداسازی اسپرم x و y امکان نداره، ...

سلام عزیزم من پزشکم و الانم میگم جداسازی اسپرم های y و x به طور ۱۰۰ درصد در انسان مجوز نداره ولی در تحقیقات حیوانی انجام مبشه

در روش اریکسون شانس جنس دلخواه از ۵۰ درصد به ۶۵ تا ۷۰ درصد میرسه یهنی ۱۰ تا ۱۵ درصد بیشتر میشه

البته حق با شماست احتمالا من بد منظورمو تو اون تاپیک گفتم چون برای دوست دیگه ای هم ابهام ایجاد شده بود

شنیدم تو ivfمیزان موفقیتش ۷۰درصد هست تو ای یو ای ۳۰ درصد.شما مطمئنی؟تو مراکز دولتی تعیین جنسیت ...

خانم گل در بیمارستان یاس انجام میشه

در ivf شانس جنسیت دلخواه ۹۹ درصده چون سلول جنین ها رو از نظر ژنتیک بررسی میکنن و فقط جنس دلخواه رو به رحم انتقال میدن

ولی در iui نسبت x وy رو اندکی تغییر میدن و اسپرم حامل کرومزوم جنس دلخواه با غلظت بیشتر وارد رحم میشه چون اسپرمهای دیگه هم هستن شانس جنس دلخواه فقط ۱۰ تا ۱۵ درصد بیشر میشه

برای کسایی خوبه که ترجیح میدن بچه شون مثلا دختر یا پسر بشه ولی اگه نشد هم براشون مسئله ای نیست

2738
سلام عزیزم من پزشکم و الانم میگم جداسازی اسپرم های y و x به طور ۱۰۰ درصد در انسان مجوز نداره ولی در ...

ممنون دوست عزیز که جواب دادید، راستش میخوام شانسم رو از این روش استفاده کنم چون کم هزینه تر هست، بخاطر همون دارم ابهامات ایجاد شده واسه خودمو برطرف میکنم، بنظرتون با 65 درصد به جنس دلخواهم میرسم؟؟  البته کمابیش در کنارش رژیم هم رعایت میکنم. 

ببخشید یه سوال دیگه اینکه مگه نمیگن اسپرم y سرعت بیشتری داره و کوچکتر، پس یعنی نمیتونن با توجه به ویژگیهای خاصشون کامل جداسازی بشن؟ 😕

خانم گل در بیمارستان یاس انجام میشه در ivf شانس جنسیت دلخواه ۹۹ درصده چون سلول جنین ها رو از نظر ژن ...

دقیقا منم همینطورم که اگه نشد هم خیلی برام مسئله ناراحت کننده ای نیست، ولی فقط میخوام شانسم رو بالا ببرم، از این نگرانم که با این روش اصلا باردار نشم، امکانش هست؟ 

در ضمن از نظر باروری هم مشکل خاصی ندارم

دقیقا منم همینطورم که اگه نشد هم خیلی برام مسئله ناراحت کننده ای نیست، ولی فقط میخوام شانسم رو بالا ...

شانس بارداری با iui حدودا ۱۱ تا ۱۸ درصده

اگه اسپرم همسرتون خوب باشه در تعیین جنسیت هم سانس همین قدره

هزینه هم در بیمارستان یاس حدود ۵۰۰ هست

میتونین شانستون رو امتحان کنین

ممنون دوست عزیز که جواب دادید، راستش میخوام شانسم رو از این روش استفاده کنم چون کم هزینه تر هست، بخا ...

تفاوت وزن اسپرم xو y در حد میلیونیم میلی گرمه یعنی خیلی کمه

در همه جای دنیا در بهترین حالت تغلیظ شانس iui تعبین جنسیت ۶۰ تا ۷۰ درصده

شانس بارداری با iui حدودا ۱۱ تا ۱۸ درصده اگه اسپرم همسرتون خوب باشه در تعیین جنسیت هم سانس همین قدر ...

قبلش هم میگن عکس رنگی اجباریه؟ درسته؟ صدمه نمیزنه به رحم؟ 

در اقدام طبیعی هم فکر میکنم شانس بارداری همینقدر باشه

2706