2733
2734
عنوان

زمان زایمان

292 بازدید | 30 پست

سلام 

کیا تو زمان طبیعیشون سزارین کردن ؟

من زمان طبیعیم ۲ فروردین بود سزارینم ۲۲ اسفند دکتر گفت سن دخترت  خراب نکن بهش ی شانس بده حیفه واسه همین سزارینم و انداخت ب ۱ فروردین گفت فوقش دو ساعت درد میکشی اما با نامه ی اورژانسی سریع عملت میکنن 

حالا من استرس اینو دارم ک زودتر  از یکم دردم بگیره کسی تجربه داشته؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه استراحت مطلق کنی چیزی نمیشه ولی اگه پیاده روی کنی حتما میاد

فقط کارای خونه اس اصلا پیاده روی نمیکنم استراحت مطلق بودم تازگیا دکتر گفته استراحت نسبی 

ب نظرم نذارین تا اونموقع.  جنین از هفته ۳۵ دیگع کامله فقط وزنش بیشتر میشه تا اخرش.  چه کار ...

بخاطر سنش حیف بخاطر چن روز سنشو خراب کنم بحث نیمه تول و دوم هم هست کلا اول ۹۷ بشه خپ‌بهتره

بخاطر سنش حیف بخاطر چن روز سنشو خراب کنم بحث نیمه تول و دوم هم هست کلا اول ۹۷ بشه خپ‌بهتره

صد در صد.پس منو شما باهمیم منم میخوام‌بیوفته فروردین.برا منم دکتر ۲۶وقت داده که منم گفتم بخاطر شناسنامش میخوام بیوفته فروردین گفت پس یا ۲۹ بیا که سز کنم‌ اونوقت شناسنامش رو برا ۱ فروردین میدن‌.یا ۲ یا ۳ فروردین بیا .دکترم ۱ فروردین اینجا نیس

صد در صد.پس منو شما باهمیم منم میخوام‌بیوفته فروردین.برا منم دکتر ۲۶وقت داده که منم گفتم بخاطر شناسن ...

اتفاقا دکتر منم گفت اگ ۲۹ددردت گرفت بیا بیمارستان ب منم ز بزن نامه ی اورژانسی سزارین داد بعد گفت ک اگ ۲۹ باشه مینویسم ۱ فروردین

به نظر من نیمه اول و دوم هیچ فرقی نداره بچه ها الان باهوشن . من دخترم ۱۹ اسفند به دنبا اوردم طبیعی ۴ فروردین بود 

به نظر من نیمه اول و دوم هیچ فرقی نداره بچه ها الان باهوشن . من دخترم ۱۹ اسفند به دنبا اوردم طبیعی ۴ ...

نمیدونم ولی دکترمم گفت حیفه ب خاطر چن روز سنش خراب شه حداقل دل خودم اینجوری راضی تره دردمم بگیره دیگ عذاب نمیکشم واسه تلاش نکردنم !

2706