2737
2734
دوستم اسمش ایناز ۲۳سالش میخوام درباره زندگیش براتون بگم  لطفا کمکم کنید چه جوری حالشو خوب کنم .ایناز تو خا نواده پر جمعیت به دنیا اومده یعنی 4داداش ویه اجی داره  ایناز باباش قاچاقی مواد بود .باباش ایناز مثل یه پسر پرورش میشه تا جوری که ایناز فراموش میکنه دختر کل رفتار ش ولباس پوشیدنش مثلا پسر ها میشه ایناز  که ۱۲سالش میشه  باباش بخاط حمل مواد میگیرن ومیره زندان  تازه بدبختیش الان شروع میشه داداش هاش بهش گیر میدن نمیزاره بره مدرسه هر روز کتکش میزن  بهش فوش میدن  چون زیادی باباشون به ایناز توجه  میکرد تا به زور تو ۱۵ سالگی مجبور میشه ازدواج میکنه یکه سال از عروسی نمیگذره که به خاطر معتاد بودن پسر طلاق میگیره  ازروزی که طلاق گرفته رفته خانواده عموش زندگی میکنه چون اونا بچه ندارن ایناز بردن پیش خودشون الان ایناز افسرگی شدید گرفت نمیدونم چیکار کنم براش  این قسمتی از بدبختی ایناز  شوهرم منم زیاد خوشش نمیاد برم پیشش نمیدونم چیکار کنم 😱😱😱😱
خدایا از گناهانم بگذر همان طور که من از ارزو هایم گذشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شما چند سالته؟

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**
2738
رمان نبود؟؟؟

اولن عزیزم زندگی همش خودش یه رمان مفصل درضم عزیزم چرا جدیدا تا چیزی میگی فوری میگین رمان میشه دلیلش بگی 

من كسيو ميشناسم كه تو بدترين شرايط خانوادگي و طرد شدن توسط خانوادش بعد از طلاق درسشو ادامه داد و الا ...

هر راهی بگی امتحان کردم اما اصلا امید نداره چند بارم خواسته خودکشی کنه 

2706