2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من میخواستم قلیه میگو درست کنم همه کاراش انجام دادم بلند شدم بذارمش دیدم اب رفت تازه اب اومده ولی خب ...

به به من عاشق قلیه ماهیم ولی شوهرم دوست ندارم

کلا بدسلیقس تو غذا

نوش جان

سبزیش شامل چیه قلیه ماهی؟ جنوبین؟

2731
به به من عاشق قلیه ماهیم ولی شوهرم دوست ندارم کلا بدسلیقس تو غذا نوش جان سبزیش شامل چیه قلیه ماهی ...

منم هم قلیه ماهی هم قلیه نیگو دوست دارم یعنی عاشقشم بعد ما ی چیزی داریم جای برنج با قلیه میخورن گمنه بهش میگن اگ شنیده باشین قهوه ایه رنگش خیلی خوشمزه میشه البته من حوصله نداشتم برنج خیس کردم...اره جنوبیم...سبزی نمیدونم مادر شوهرم داد بهم تا حالا خودم نگرفتم خورد کنم ولی میپرسم میگم بهتون همون سبزی ماهیه ولی 

منم هم قلیه ماهی هم قلیه نیگو دوست دارم یعنی عاشقشم بعد ما ی چیزی داریم جای برنج با قلیه میخورن گمنه ...

گمنه نشنیدم.اره چند وقت پیشم خانم داداشم قلیه میگو درست کرد برامون خیلی خوشم اومد. اونم یکی از اقوامشون از جنوب براش سبزی میاره

گمنه نشنیدم.اره چند وقت پیشم خانم داداشم قلیه میگو درست کرد برامون خیلی خوشم اومد. اونم یکی از اقوام ...

اها نمیخواد از جنوب بیاری ک هم مغازه ها ممکنه سبزی اماده داشته باشن هم میتونی بخری با سبزی خورد کن خورد کنی برداری سیبزیش گشنیز و شنبلیله هست فک کنم میپرسم اگ چیز دیگ ای هم بود تو همین تاپیک بهتون میگم

2738