2733
2734
عنوان

ببینین کفشم قشنگه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2423 بازدید | 93 پست
به قشنگی اولی نیست.اگه نبود ازاولی.بگرد یه خوشگلتر پیداکن.

اولی خیلی به دلم نشسته ....ولی خدا کنه تامن برم تموم نکنن سایز منو

یه صلوات برای خوب شدن رابطه ی شوهرم با بابام بفرستین.خیلی تو عذاب هستم ودلتنگشونم.ممنون اگه صلوات بفرستین و دعا کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فکر نکنم دمپا بااین کفشا مخصوصا کفش خودت قشنگ دیده بشه کفش تو یه بند هم داره که قشنگیش به اونه دمپا بپوشی میفته روش دیدشو از بین میبره.

مبارکت باشه گلم

یه صلوات برای خوب شدن رابطه ی شوهرم با بابام بفرستین.خیلی تو عذاب هستم ودلتنگشونم.ممنون اگه صلوات بفرستین و دعا کنید.
خب زودتر برو دیگه تاتموم نشده.پیشاپیش مبارکه به دل خوش استفاده کنی.

ممنون گلم آخه من توی یه بخش کوچیک از یه شهرستان هستم که اینجا متاسفانه هیچی نمیفروشن ومن برای خرید باید به شهرخودمون برم که اونم فعلا نرفتم

فکر نکنم دمپا بااین کفشا مخصوصا کفش خودت قشنگ دیده بشه کفش تو یه بند هم داره که قشنگیش به اونه دمپا ...

کفشا مال خواهرمه

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
لوله ب پاهام نمیاد😢😢

خب لوله ای به پات نمیاد حداقل راسته بگیر.دمپا خیلی بد دیده میشه.

راسته بهتره

چطور اینقدر بلند واسه مهمونی میپوشید؟ من فقط واسه عروسی میتونم بپوشم. پام داغون میشه

آخه باماشین میریم میایم راه پیاده ای نیست که بخام برم.واسه خرید واینابخام برم کتونی یا راحتی میپوشم عزیزم

2706